"Erdoğan Geldiğinde AK Parti'nin Çaycısı Bile Değişir"

AK Parti'ye yakın televizyon yorumcularından Ömer Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'nin başına geçmesinin ardından büyük değişim yaşanacağını belirtti. 

"Erdoğan Geldiğinde AK Parti'nin Çaycısı Bile Değişir"

AK Partili televizyon yorumcusu Ömer Turan, "Ben Erdoganın hafta sonu tüm listeyi baştan sona değiştireceğine inanıyorum. Genel merkezin çaycısına kadar degişeceğine inanıyorum."dedi.

Hafta sonu AK Parti'nin genel başkanlık koltuğuna oturacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partide büyük bir kadro değişikliği yapacağı konuşuluyor. Televizyon yorumcusu Ömer Turan, Erdoğan'ın göreve gelir gelmez değişim hareketine başlayacağını değerlendirdi.

Ömer Turan twitter sayfasından yaptığı paylaşımlarda şu görüşlere yer verdi...

İŞTE O PAYLAŞIMLAR

Tüm millet Reisin bu hafta sonu yapacağı temizliğe odaklanmış durumda. Milletin tek umudu Erdogan. Hafta sonunu iple çekiyorlar.

MKYK listesinde eski isimlerden kimse olmamalı. Erdogan yeni bir sayfa açmalı. Özellikle şaibeli isimlerden bir tane bile olmamalı.

4 senedir beklediğimiz temizlik günü, büyük gün geldi. Kavurmacı tahliyesiyle sarsılan güveni Reisin temizliği tekrar tesis edecek.

Listeyi Reis kendi eliyle hazırlamalı. Mevcut Genel Merkez ve yönetimine hiç gösterilmeden direkt kongreye gönderilmeli.

Millet ne AK partiye, ne vekillere ne de hükümete güveniyor. Millet sadece Erdogana güveniyor.Erdoganın hafta sonu tarih yazacağına inanıyor.

Ben Erdoganın hafta sonu tüm listeyi baştan sona değiştireceğine inanıyorum. GM'nin çaycısına kadar degişeceğine inanıyorum

YORUM EKLE