Cihat Yavuz Ak Parti'den Milletvekili Aday Adayı Oldu!

AK Parti'nin güçlü olduğu iller arasında önemli bir noktada olan Şanlıurfa'da Cihat Yavuz milletvekili adayı olmak için başvuruda bulundu.

Cihat Yavuz Ak Parti'den Milletvekili Aday Adayı Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Gençleri partimizde görmek istiyoruz" açıklamasının ardından Şanlıurfa'dan genç bir isim milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu. İmam Hatip lisesinden mezun olduktan sonra eğitim hayatını başarıyla tamamlayan Cihat Yavuz aday adaylığı başvurusunda, " 2023 yolunda Yeni Türkiye idealini gerçekleştirmek için gençlerin ve kadınların mücadelesi oldukça kıymetli olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle partimden milletvekili aday adayı oldum" dedi.

Yıllarca Milli görüşte yer aldıktan sonra Ak Parti'nin kuruluşundan buyuna partide çeşitli görevlerde bulunan İşadamı Mehmet Ali Yavuz'un oğlu olan Cihat Yavuz, " Sayın cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Yeni Türkiye'de yeni gençlik, cumhuriyet tarihinde ilk defa karar alma mekanizmasında olmayı bu kadar çok temsil görecek, Allah kısmet ederse bende bu temsilde kıymetli bir görevi ifa etmeyi çok arzularım" diye konuştu...

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 09:52
YORUM EKLE