Salı Günü Son! Hesaplara 15.000 TL Ödeme Yattı! Başvuru Yapmayanlar İçin Son Fırsat Resmen Duyuruldu!

Salı Günü Son! Hesaplara 15.000 TL Ödeme Yattı! Başvuru Yapmayanlar İçin Son Fırsat Resmen Duyuruldu! Başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar...

Ekonomi 30.05.2022 - 09:35 30.05.2022 - 09:35 Vural Pars

31 Mayıs tarihine kadar süren yeni kampanyada DenizBank, yapmış olduğu açıklama ile birlikte son başvuruları almaya başladı. Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için hızlı birşekilde sonuç verilerek ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. 15 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda bu banka üzerinden istedikleri zaman kredi onayı alabiliyor.

İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden işlem yapmak istiyorsa, başvurularını, şubelere gitmeden de kolay bir şekilde yapabiliyor. Denizbank banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı birşekilde bu bankanın yapmış olduğu son ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, şartlar uygun olmasıyla birlikte hızlı birşekilde bu bankanın yapmış olduğu bu kampanya haricinde daha fazla yüksek limitli kredilerde kullanabilecekleri kampanyalara göz atabilir. 

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler SMS atabiliyor. 

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazabilir ve bu mesaji 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz sms başvurusu ile birlikte Denizbank, sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapmaktadır. 

nakit-10

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonlarının SMS kısmından alacakları sonuç ile birlikte en yakın DenizBank şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi başvurusu yapmanızdan ziyade, ayrıca banka, resmi internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank hesabınızın olması durumunda bankanın internet bankacılığını kullanarak mobil uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde şartlara uygun olmanız durumunda 15000 TL krediyi 36 ay vadeye kadar hemen alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@