Ünlü Mentor Açıkladı: Kadınların Sürekli Aynı Özellikteki Erkeklere Bağlanma Sebebi

Danışman ve mentor Zeynep Ağartan sosyal medya hesabı üzerinden binlerce kadının hayatına dokunmaya devam ediyor. Ağartan, kadınların sürekli aynı özelliklerdeki erkeklere bağlanma sebepleriyle ilgili konuştu.

Ünlü Mentor Açıkladı: Kadınların Sürekli Aynı Özellikteki Erkeklere Bağlanma Sebebi

Ünlü kuantum koçu ve mentor ve danışman Zeynep Ağartan’ın yüzlerce danışanı var ve hayatlarını değiştirmek istiyorlar. Bazıları neden hayatına sürekli aynı özelliklere sahip insanları çektiğini sorguluyor bazıları ise yeni başlangıç yapmak istiyor. Sayın Ağartan kendisinden seans alınmasa bile Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile çok sayıda insanın hayatına dokunmuş durumda. Çünkü farklı insanlar olsak da yaşadıklarımız, duygularımız hiç farklı değil. Ağartan zaman zaman kitap önerileri ile takipçilerine yeni bakış açıları kazandırıyor. Başımıza gelen kötü deneyimlerin şanssızlık ya da kader olmadığını ve her zaman değişmenin mümkün olduğunu belirtiyor. Bunu yapmak için ise yapmamız gereken tek şey kendimizi gözlemlemek ve bilim ışığında hareket etmek

Danışman, kişisel hesabının hikaye bölümünde 3 tip bağlanma şekli olduğunu ve bu 3 tipten birini daha çocukluk yıllarımızda beynimize kaydettiğimizi ve bu durumun gelecekte ikili ilişkilerimizin temelini oluşturduğunu söylüyor.

Kaygılı Bağlanma Tipi, Kaçıngan Bağlanma Tipi ve Güvenli Bağlanma Tipi

Ülkemizdeki çoğu erkeğin kaçıngan, çoğu kadının ise kaygılı bağlanma tipine sahip olduğunu belirten ünlü kuantum koçu güvenli bağlanma tipine geçildiği zaman ise hayallerdeki gibi huzurlu ve aşk dolu bir ilişkiye sahip olunabileceğini anlatıyor.Ağartan’a göreeğer bir insan mutsuz ve yeni başlangıçlar istiyorsa öncelikle farkındalığını arttırmalı ve nasıl davrandığını gözlemlemeli ve daha sonrasında yeni kararlar alabilmeli. Meditasyon önerileri ve seanslarında yaptığı travma temizliği sonrasında birçok danışanının hayatını değiştiren Zeynep Ağartan, hem kendi deneyimlerinden hem de danışanlarının yaşadıklarından örnekler vererek aslında her insanın benzer duyguları yaşadığını ve güvenli bağlanma tipinesahip bir insanla birlikte olunduğu zaman eskiden yaşanan kötü deneyimlerin tekrar etmeyeceğini vurguluyor.

Danışmanın youtube kanalında birden fazla kategoride anlatılmış olan bilgi veren videoları ve meditasyonları mevcut. Ağartan her gün danışanlarına kişisel hesabından bilimsel veriler ışığında bilgiler vermeye devam ediyor ve kendisine her gün yüzlerce soru geliyor. Ünlü danışman ise takipçilerinin sorularını cevaplayıp paylaşmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER