Tuğçe Işınsu Zayıflatan Dua ve Yüz Güzelliği için Şaşırtan Tarifi Paylaştı

Ünlü yazar Tuğçe Işınsu karantina günlerinde zayıflamak isteyenlere ve yüz bakımı yapmak isteyenlere şaşırtan tarifiniverdi. Zayıflama duası araştıranlar kısa sürede ünlü yazara beğeni yağdırdı. Sizde bu yöntemleri uygulayarak duayla zayıflama yöntemini deneyebilirsiniz.

Tuğçe Işınsu Zayıflatan Dua ve Yüz Güzelliği için Şaşırtan Tarifi Paylaştı

Tuğçe Işınsu kişisel Twitter hesabından iksir tarifini yayımladı. Yaşam danışmanı yaptığı paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Işınsu paylaşımının üstüne “Zayıflama ve güzellik için. Meraklısına.” Notunu düştü. Kitabının 150. Baskısını gerçekleştiren ve sosyal medya hesabında 52 bin kişiyi aşkın takipçisi olan Işınsu’nun paylaşımı takipçileri tarafından beğenildi. Yazarın yaptığı paylaşım içeriği bakımından ilgi çekti. Okurlar iksir tarifinin nasıl olduğunu merak etti.

Ünlü yazarın tarifi ise şu şekilde:

Işınsu zayıflama ve yüz güzelliği için iki ayrı tarif yazdı takipçileri için. Öncelikle yüz güzelliği için yapılması gerekenleri açıkladı.Yarım bardak ılık suyun içine 1 çorba kaşığı gül sirkesi kat ve karıştırıp üzerine: 903 kere YA KABİD (tıkanıp az yemek) 550 kete YA MUKİT (kolay doyma) 134 kere YA SAMED (tokluk hissi) esmaları suya okunur. Sabah aç karnına, akşam uyku öncesi içilir. Arzu edildiği sürece tarife devam edilir şeklinde yazı yazdı. Işınsu, yüz güzelliği için ise şu tarifi yazdı: Yaş maya'ya 336 kere YA MUSAVVİR esması okunur ve az su eklenir. Maya, macun kıvamına gelince NUR VE NİSA sureleri okunup yüze sürülür. Kuruyunca yıkanır. Paylaşımına mucize ve güzellik kelimeleriyle etiket yapan yaşam danışmanı mücize bekleyen takipçileri için paylaşımı yaptı. Takipçileri ise paylaşımın altına teşekkür edip formülü uygulayacakları hakkında yorumlar yazdı.

Tuğçe Işınsu kimdir?

Tuğçe Işınsu 13 Ocak 1977 İstanbul doğumludur. Oğlak burcudur ve birçok başarılara imza atmıştır. Işınsu, Fevziye Mektepleri Vakfı Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde eğitim görmüştür. Reklam yazarlığı ve spiritüel yaşam danışmanlığı da yapmaktadır. Ünlü televizyon kanallarında spiritüel konularda bilgi veren yazar, takipçileri tarafından desteklenmekte ve takip edilmektedir. Yazarın Hiçlik’ten Gelen Güç isimli kitabı 150. Baskısını yapmıştır. Yazarın piyasada bulunan kitaplarının ismi ise şu şekilde: El Vedud, Biz Tatlı Cadılar, Ol Der ve Olur, Mucizeleri Çağırmak, Onu Kendine Aşık Et, Onu Baştan Çıkar, Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu, Aşk ve Cazibe Akademisi ile Aşk Kartları.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER