Bankalar bir yana bilindiği gibi PTT ile kredi alabilirsiniz. PTT kampanyası ile vatandaşlara nasıl kredi verileceği Aktifbank üzerinden duyuruldu. Nakit ihtiyacınız varsa, size hemen ödeme yapılacaktır.

*PTT aracılığıyla yapılan açıklamalardan sonra TC kimlik numarası ile 10.000 TL kredi için işlem yapın.

*Kredi alan vatandaşlar için kredi alabilmek için yaş sınırı 18'dir. 18 yaşından itibaren geçerlidirler.
*PTT İhtiyaç Kredisi'nde diğer bankalara olan borçlarınızı kapattığınızda kredi alırsınız.
*PTT emeklilere de kredi vermektedir. Bu kredilerdeki banka emekliliğini kendi bankasına getirenler için 80.000 TL ödenecek.
* 50.000 TL'ye kadar kullanmak istediğiniz bütün krediler için banka 36 aylık olan ve  vadesi gelen kredileri işleme alacaktır.
* Genel amaçlı 3 ay vadeli kredi çekmek istiyorsanız bunu bankaya bildirmeniz gerekmektedir.
* Açık takip veya açık icra takibi olan kişiler bankalardan onay alamazlar.

Emeklilik Sisteminde Devrim: TBMM'nin 12. Kalkınma Planı ile Gelen Yenilikler Emeklilik Sisteminde Devrim: TBMM'nin 12. Kalkınma Planı ile Gelen Yenilikler

PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu birden fazla şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz bu bankanın kampanyasına nasıl başvurulur gelin birlikte inceleyelim...

* Nakit kredi kullananlar en yakın PTT - Şubeye gitmek için TC Kimlik kartı ile kredi başvurusunda bulunabilirler.

*PTT ‘ye ait şubelerden kredi başvurusu işlemi gerçekleştirdiğinizde banka sizlere bir  adet başvuru formu verecektir ve bu nüshayı doldurmanız durumunda  size kredi verilecektir.

*PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isterseniz SMS de gönderebilirsiniz. SMS ile kaç onay aldığınızı anında görebilirsiniz.
*PTT SMS kredi talebi için PTT yazıp bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazıp 3050'ye gönderin. Kredi alanlara
*3050 numarasına mesaj gönderildikten sonra Banka şubelerine ek olarak Aktifbank ayrıca bankaya ulaşmadan önce krediyi ele alır.

*Passolig kartı veya hesabı olan tüm vatandaşlarımız, Passo uygulaması kullanarak Aktifbank ve PTT tarafından gerçekleştirilen aynı kampanyaya katılabilirler.