Mehmet Parlak Milliyetçi Hareket Partisi'nden Milletvekili Aday Adayı

Siyasetin nabzı hızlı atıyor. Emekli emniyet mensubu ve Amasya sivil toplumunun tanınan isimleri arasında yer alan Mehmet Parlak İstanbul'da 3. Bölge'de Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday adaylık başvurusunu yaptı.

Mehmet Parlak Milliyetçi Hareket Partisi'nden Milletvekili Aday Adayı

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırladığı takvim işliyor. Siyasetin nabzı hızlı atıyor. Emekli emniyet mensubu  ve Amasya İl Dernek Başkanı Mehmet Parlak 27.dönem 3.bölge millet vekilliği için adaylığı adaylığını Ankara genel merkez parti binasında yaptı. Halka hizmet noktasında istanbul'da Amasyayalıları ve İstanbulluları temsil etmek için siyasette var olduğunu söyledi. İstanbul'da seçimler merakla bekleniyor.

Seçim propagandalarını 13 Mayıs'ta başlayacak

Cumhurbaşkanı geçici aday listesi 10 Mayıs'ta Resmi Gazete'de yayımlanacak ve itiraz süresi başlayacak. İtirazlar, 11 Mayıs saat 17.00'ye kadar yapılabilecek. YSK, itirazları 12 Mayıs'ta karara bağlayacak. 13 Mayıs'ta ise Cumhurbaşkanı kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlanacak ve Cumhurbaşkanı seçimi propaganda dönemi başlayacak. Siyasi parti genel merkezlerinin seçime katılacakları seçim çevrelerine ait aday listeleri, YSK'ye 21 Mayıs'ta en geç saat 17.00'ye kadar verilecek. Bağımsız milletvekili adaylığı için il seçim kurullarına yapılacak başvurunun son günü de 21 Mayıs olacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 12:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettin Akan
Fahrettin Akan - 9 ay Önce

Allah Yolunu Açık Eylesin Memet Abi Başarılar Diliyorum

yusuf Alper ÖZTÜRK
yusuf Alper ÖZTÜRK - 9 ay Önce

VATANIMIZA
ve MILLETIMIZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH
"" yürekten DESTEKLİYORUM ""

Zakir yerli
Zakir yerli @yusuf Alper ÖZTÜRK - 9 ay Önce

Allahim cikmis oldugun bu kutlu yolda yolunu acik etsin

Yusuf şenel
Yusuf şenel - 9 ay Önce

İstanbul 3 nçü bölge milliyetci harekat partisi aday adayı MEMET PARLAK başkanımıza başarılar diliyorum.RABBİM BAHTINI AÇIK KILSIN

yusuf Alper ÖZTÜRK
yusuf Alper ÖZTÜRK - 9 ay Önce

saygı değer MEHMET PARLAK BAŞKANIM ÜLKÜCÜ gelecek SİZLERLE gelecek SENİNLEYİZZ