Vezirköprü SKM brosu açıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Vezirköprü'de İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı. Açılışa Başkan Yılmaz'ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İl Kadın Kolları Başk

Vezirköprü SKM brosu açıldı

Bu bir hayırlı bu bir kutlu yürüyüştür. Sizler aslında her şeyin en iyisini biliyorsunuz AK Parti kurulduğundan bugüne kadar sizler her zaman AK Parti’ye en büyük desteği verdiniz ve Vezirköprü’de başından beri bundan gayet iyi yararlandı. Bugün biz vezirköprü’de yapılanları diğer ilçelere örnek gösteriyoruz. Özellikle bu tarihi binaların restorasyonunu, güzel bir Osmanlı ilçesi olan Vezirköprü’nün bu tarihi dokusunu ortaya çıkartan çalışmaları gerçekten gurur duyarak anlatıyoruz. Vezirköprüy’ü buram buram hatıra kokan, buram buram Osmanlı hatıraları kokan ve bu hatıralar nedeniyle de gidip görülmek istenen bir turizm destinasyonu, bir turizm uğrak yeri haline getirme yönünde özellikle çaba göstereceğiz ve özellikle bu temayı nakış gibi işleyeceğiz. Bu benim en önemli gayretlerimden bir tanesi olacak. Geçen geldiğimizde İbrahim beyle beraber Vezirsuyuna gittik. Vezirsuyu aslında Vezirköprü’ye denizin gelmesi gibi bir şey. Bunların dışında bir de av turizmine yönelik, doğa turizmine yönelik baktığımızda Vezirköprü’nün geleceği gerçekten çok parlak ve biz Vezirköprü ile gurur duyuyoruz.

   Şu anda Narlısaray ve Göl beldelerimizin belediye başkanları burada yanımızdalar. Onların belediyeleri kapandı ama yinede bakın, burada bizimle beraberler. İşte kadim dostluk budur, işte vefa budur. biz insanı seviyoruz ve insan sevgisinin üzerine inşa ediyoruz her şeyi. İnsanı koyuyoruz merkezine yapacağımız her işin. Bu sevgiyi yüreğimizde taşıyarak bu yolda yürüyoruz. Hepinizin çok iyi bildiği gibi ben 1999 yılından buyana Samsun'da Belediye Başkanıyım. Samsun’u bir yerden bir yere getirdik. Asla böbürlenmiyoruz ve asla kibirlenip biz çok şey yaptık demiyoruz. Mutlaka yapılacak bir sürü şey hala var ama yapabileceğimizin en iyisini yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak mücadele ettik, çalıştık. Kafamızda bir sürü şeyi biriktirdik, bilgiyi, tecrübeyi. Önümüzdeki beş sene içerisinde bu tecrübe ve birikimlerimizin sonucunu Vezirköprü’ye kadar taşıyacağım. Samsun'da ne yapıyorsak, Samsun da neyimiz varsa bunlar Vezirköprü’nün ölçeğinin kaldırabildiği kadar brada da olacak. Bunların tümünü Vezirköprü’ye taşımakla ilgili en küçük bir ihmalimiz olmayacak bundan emin olun. Başkaları ne yapacağıyla ilgili havanda su döverken biz şimdiden neyi nasıl, nerede yapacağımızın planlarını yapıyoruz, hizmetlerimizi nasıl aksatmadan yerine getiririz, bunun çabası içerisindeyiz. Biz sonuçta işimizle yatıp işimizle kalkan bir ekibiz”. 

YORUM EKLE