Uygulamalı Çukurova Tarım Fuarı ÇUKOBİRLİK'te Kapılarını Açıyor

'Çukurova Tarım Fuarı', ELKA Fuarcılık tarafından, 16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, KOSGEB, DOĞAKA destekleri ve Çukobirlik iş birliği ile gerçekleştirilecek.

Uygulamalı Çukurova Tarım Fuarı ÇUKOBİRLİK'te Kapılarını Açıyor

"Çukurova Tarım Fuarı", ELKA Fuarcılık tarafından, 16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, KOSGEB, DOĞAKA destekleri ve Çukobirlik iş birliği ile gerçekleştirilecek.

Adana ve Mersin başta olmak üzere bölgeye hitap edecek Çukobirlik Tesislerindeki fuar, ülkemizde düzenlenen diğer tarım fuarlarından farklı olarak, firmalara hem kapalı sergileme hem de uygulama imkanı sunacak demonstrasyon alanları ile kendine özgü bir fuar olarak göze çarpıyor.

ELKA Fuarcılık Genel Müdürü M. Bülent Yamaç, alışılan fuarcılık anlayışına farklı bir soluk getirmek için yola çıktıklarını belirterek, "Sadece ürün ve hizmeti sergilemenin ötesine geçmek için, Elka Fuarcılık, 22 bin metrekare kapalı alan yanında 5 bin metrekare açık sergileme alanı ve 80 dönümü kapsayan, dünyaca ünlü, gelişmiş fuarların vazgeçilmezi olan "Uygulama Tarlası" projesini Çukurova Bölgesi için hayata geçiriyor" dedi.

YORUM EKLE