Son Dakika İbrahim Erkal öldürüldü mü? İşte şok kamera kayıtları

Hastanede yaşam mücadelesi veren İbrahim Erkal öldü mü öldürüldü mü? Bugün ortaya çıkan kamera görüntülerine göre İbrahim Erkal'ın soruşturması derinleşiyor. İbrahim Erkal öldürülmek mi istendi, öldü mü sorularının yanıtı gelmeye başlayacak. İşte son kamera kayıtları.

Son Dakika İbrahim Erkal öldürüldü mü? İşte şok kamera kayıtları

Hastanede yaşam mücadelesi veren İbrahim Erkal öldü mü öldürüldü mü? Bugün ortaya çıkan kamera görüntülerine göre İbrahim Erkal'ın soruşturması derinleşiyor. İbrahim Erkal öldürülmek mi istendi öldü mü sorularının yanıtı gelmeye başlayacak. İşte son kamera kayıtları.

Evinin otoparkında beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal'ın saldırıya mı uğradığı soruları sonrası incelemeler derinleşiyor. Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ve hergün öldüğü haberleri gelen Erkal'ın hayati tehlikesi sürdüğü gerçek. Hatta beyin ölümü gerçekleştiği de gelen bilgiler arasında ancak olayı cinayet masa devralıyor.

İbrahim Erkal Cinayet kurbanı mı?

İstanbul'da evinin otoparkında beyin kanaması geçirdiği iddia edilen Erkal'ın soruşturma dosyasını İstanbul Cinayet Masası bu sabah saatlerinde devraldı. Bunun sebebi son ortaya çıkan kamera görüntüleri. Bu görüntülerde başı kapalı olarak iki kişinin koluna girerek bir yere doğru giden Erkal'ın son görüntüleri olduğu biliniyor. Polis ekiplerinin ilk tespitlerine göre, Şarkıcı İbrahim Erkal'ın saldırıya uğrayıp beyin kanaması gerçekleştiği iddiası var. Ancak herhangi bir ipucu ve belirti bulunamadığı gelen bilgiler arasında. Olay yerinde görüntülerin olmaması ayrı bir soru işareti oluyor. Bu konuda İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet büro Amirliğinin devralarak konuyu araştıracak. 

Olayın cinayet büroya gelmesinin sebeplerinden biri Erkal'ın kafasında yırtık. Ayrıca ögzlüğüde olaydan sonra baygın halde bulunduğunda hemen başındaydı. Soruşturma bundan sonra detaylı bir şekilde araştırılıp kamouyuna sunulacak. Hayranlarının dualarını esirgememesi ailesi tarafından sürekli isteniyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 14:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cigdem
Cigdem - 13 ay Önce

Niye oldurulsun ki