'Son Çıkış' heyecanlı bölümüyle bu haftasonunu da süsleyecek!

Son Çıkış dizisi, ilk yayınlandığı bölümden itibaren izleyicilerini ekrana bağlamayı başaran bir dizidir. TRT 1’in en beğenilen ve takip edilen dizilerinden biri olan Son Çıkış 9. Bölüm ile Cumartesi akşamı ekranlarda olacak.

'Son Çıkış' heyecanlı bölümüyle bu haftasonunu da süsleyecek!

Bir gecede gençlerin umut dolu hayatını karartan görünmez eller, bu defa da Özlem'in yakasına düşmüştür. Eflatun, Balyoz ve Kenan gece karanlığında Özlem'i ölümüne bir takip sonrasında kadın satıcılarının elinden kurtarmayı başaracaktır. Halit, mahallesindeki bir kızı hiç düşünmeden para için karanlıklara atarken, yaptıkları ortaya çıktığında kayıplara karışacaktır. Uzun süre boyunca Özlem olayın etkisinden kurtulamayacktır. Bu sırada Özlem'e destek olmak için Yusuf ve Nilüfer ellerinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Özlem'in başına gelenlerden, mahallenin de gençleri oldukça etkilenmiştir. Yavaş yavaş kendilerini bu yola sürükleyen durumun uyuşturucu bağımlılığı olduğunu fark edeceklerdir. Kaçacak yer bulamayan Arap Fiko, Lostra'ya sığınacaktır. Çiçekçiden sonra, Arap Fiko bir de Lostra'nın ölüm fermanını imzalar. Eflatun, Kenan ve Balyoz, şehirn karanlık olaylarını aydınlatmaya uğraşırken onların bu çabaları Lostra yüzünden ipuçlarını kaybederek etkisiz hale getirilecektir. Yine de amaçlarından vazgeçmemektedirler. Kenan ise Lostra'nın kızı Ege'yle karanlık dünyaları besleyen Lostra'nın sırlarını öğrenebilmek için samimi olmaya çalışmaktadır.

Yepyeni ve çok heyecanlı bir bölümü ile daha bu haftasonunu da süsleyecek olan Son Çıkış, TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. 17 Ekim Cumartesi akşamı Son Çıkış yeni bölüm ile izleyenleri karşısına gelecek.

YORUM EKLE