Osmanlı Ocakları Oyuna Gelmeyecek

Osmanlı Ocakları Saruhanlı İlçe Başkanı Mehmet Ali Kabakçıoğlu, Osmanlı Ocakları'nın şer odakları tarafından hazırlanan tuzaklara asla düşmeyeceğini belirtti.

Osmanlı Ocakları Oyuna Gelmeyecek

Osmanlı Ocakları Saruhanlı İlçe Başkanı Mehmet Ali Kabakçıoğlu, Osmanlı Ocakları'nın şer odakları tarafından hazırlanan tuzaklara asla düşmeyeceğini belirtti.

Osmanlı Ocakları Saruhanlı İlçe Başkanı Mehmet Ali Kabakçıoğlu, Ocak binasında düzenlediği basın toplantısında, son günlerde bazı şer odakları tarafından Osmanlı Ocaklarına yönelik karalama kampanyası yürütüldüğünü ifade etti.

Özellikle paralel yapı ve onun diğer uzantılarının Osmanlı Ocakları'nın yurtta kaos ortamı yaratmaya çalıştığı yönünde asılsız iddialarda bulunduklarını dile getiren Kabakçıoğlu şunları kaydetti:

"Bizler Osmanlı medeniyetini yaşam biçimi haline getirmiş aklıselim insanlarız. Türkiye'ye düşmanlık besleyen, ülkenin büyümesini istemeyen güçler, hazırladıkları oyunlara Osmanlı Ocakları'nı da çekmek istiyor. Ancak bizler bu tür tuzaklara düşmeyecek, oyunlara gelmeyeceğiz. Genel Başkanımız Kadir Canpolat ve Ocağımıza yönelik her gün yeni bir iftira ve yalan yanlış beyanlar ortaya atılıyor. Özellikle kim olduğu ve neyidiği belirsiz Fuat AVNİ isimli şahsın iddialarını kesinlikle kale almıyoruz. Fuat AVNİ önce çıkıp kimliğini açıklasın. Er meydanında güreş tutacaksan kaçak dövüşmeyeceksin."

Kabakçıoğlu, Osmanlı Ocakları'nın bireylerin etnik kökenine bakmaksızın herkesi kucaklayan bir teşkilat olduğunu da sözlerine ekleyerek, "Bizler tüm ülkeye mal olmuş bir derneğiz. Bizler inandığımız dava uğrunda var gücümüzle çalışacağız. Bunun için şer odaklarının karşısında olmaya devam edeceğiz. Paralel devlet yapılanmasının saldırılarına ve taklitlerine karşı dik duruş göstererek, daha da güçleniyoruz. Vatan ve millet sevgisiyle hizmet ediyoruz. Bizler bu davaya inandık. Hiçbir engel bizi yıldıramayacak. İç ve dış saldırılara boyun eğmeden, yolumuza devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE