KTO'nun yeni meclis başkanı Ömer Gülsoy oldu

 KAYSERİ Ticaret Odası’nda (KTO) Meclis Başkanı Mehmet Filiz’in istifası sonrası yapılan olağanüstü seçimde meclis üyesi Mustafa Ay ile Ömer Gülsoy yarıştı.

KTO'nun yeni meclis başkanı Ömer Gülsoy oldu

 KAYSERİ Ticaret Odası'nda (KTO) Meclis Başkanı Mehmet Filiz'in istifası sonrası yapılan olağanüstü seçimde meclis üyesi Mustafa Ay ile Ömer Gülsoy yarıştı. Yapılan seçim sonucu Ömer Gülsoy aldığı 47 oyla meclis başkanlığına seçildi.

Kayseri Ticaret Odası Konferans Salonu'nda yapılan meclis başkanlığı seçiminde 92 üye oy kullandı. Meclis üyelerinin kullandığı oylar neticesinde Ömer Gülsoy 47 oy alarak Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanlığına seçilirken, Mustafa Ay ise 45 oy aldı.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından konuşan Ömer Gülsoy, "Bundan sonra bu meclis iş adamlarının meclisidir. Ayrım yapmadan herkese aynı mesafede olacağımın bilinmesini isterim. İnşallah ortak akılla çok daha iyi görevler yapacağımın bilinmesini istiyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin" diye konuştu. Meclis Başkan adayı Mustafa Ay ise "Meclis üyelerimizin takdiridir. Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın" dedi.

YORUM EKLE