Kiralık Aşk'ta Ömer ve Defne'nin duygusal yüzleşmesi!

Kiralık Aşk Star Tv'nin en sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilerini etkilemeye devam ediyor. Son bölümdeki duygusal sahnelerden sonra ve Defne'nin itiraflarının ardından neler olacağı merak konusuydu. Kaldığı en heyecanlı yerden devam edecek olan Kiralık Aşk yeni bölümü ile 9 Ekim Cuma akşamı ekranlara gelecek.

Kiralık Aşk'ta Ömer ve Defne'nin duygusal yüzleşmesi!

Ömer ve Defne için artık yüzleşme vakti gelmiştir. Aşkın onları birbirlerine bağlayıp bağlamayacağı önlerindeki engellerden ötürü merak konusudur. Defne'nin bu engelleri aşmak için planları vardır ancak, işe yarayıp yaramayacağı da başka bir merak konusudur. Artık Ömer'in karşısındaki bambaşka bir Defne'dir. Diğer yanda Yasemin ve İsmail için neler olacağı, yapılan son hareketten sonra onların ilişkisinin nasıl etkileneceği de bilinmemektedir. Sinan'ın içini yakan kişiyi bulmaya çalışan Sude'nin cephesinde ise olaylar daha karışık çünkü sonunda aradığı kişiyi bulacaktır. Ömer'in kışını ise Deniz başlatacaktır. Ancak beklenenden çok daha güçlü bir düşman olarak karşısına gelecektir. Ömer'in bu sırada geçmişinden gelen olaylardan nasıl etkileneceği ve tüm dengelerinin nasıl değişeceği de büyük şüphelerin en başındadır.

Kiralık Aşk, ilk başladığı günden bu yana merak ve heyecan içerisinde takip edilen bir dizi olarak Star Tv'de yayınlanmaktadır. Kiralık Aşk 16. bölümü ile izleyicileri için heyecanlı bir bölüm daha sunuyor.

YORUM EKLE