Giysilerde mikro kapsüller olursa!

Tamamen doğal inceltici ve sıkılaştırıcı formül içeren Mikrokapsüller Fransa’da üretilerek kumaşa özel bir teknoloji ile bağlanıyor.

Giysilerde mikro kapsüller olursa!

Spor ve masaj, vücudunuzdaki yağ hücrelerini parçalayarak incelmenizi sağlar. Tabii günlük yaşamın hızlı temposunda spor ve masaj için birkaç saatinizi ayırabilirseniz. Günlük kıyafetlerinizin altına giydiğiniz bir ürünün, cildinize santimetrekarede 2.000.000 noktadan gün boyu masaj yaptığını, sıkılaştırıcı ve şekillendirici etkisiyle cildinizi yenilediğini hayal edin. Artık bu hayal değil! Mikrokapsül teknolojisiyle üretilen kozmetik tekstil ürünleriyle bu mümkün. Spor ve masaj keyfini boş zamanlarınıza bırakın, günlük hayatta formunuzu mikrokapsüller korusun!

Mikrokapsül Teknolojisi nedir?

Tamamen doğal inceltici ve sıkılaştırıcı formül içeren Mikrokapsüller Fransa’da üretilerek kumaşa özel bir teknoloji ile bağlanır. Kumaşın yüzeyinde bulunan mikrokapsüller gün boyu hareketleriniz sayesinde patlar. Ürünler giyildiğinde içeriğin düzenli salınımıyla hiçbir çaba sarfetmeden cildinize masaj etkisiyle uygulanır.

Pure Nature , en ileri mikrokapsül ve iz yapmayan dikişsiz örme teknolojisiyle üretilen,genç ve akıcı çizgisiyle kozmetik giyimde çığır açan bir yenilik. Pure Nature; her santimetrekaresinde bulunan, portakal kabuğu görüntüsünü yok edici kozmetik içeren yaklaşık iki milyon mikrokapsülle güzelliğinize hizmet etmek için geliştirildi. Mikrokapsüller, içindeki bu kremi hava, nem ve oksidasyonun olumsuz etkilerinden korumakta ve kremin düzenli ve kontrollü salınımını sağlamaktadır. Pure Nature’ın tüm ürünleri; inceltme, şekillendirme, sıkılaştırma, nemlendirme özelliklerini taşır. Ayrıca, esnek, iz yapmaz ve nefes alan bir dokuya sahiptir. Böylece siz hareket ettikçe sürtünme, kumaşın esneme ve serbest kalma hareketleriyle bu kapsüller kırılır ve içindeki krem, yavaş ama sürekli olarak tüm cildinize masaj etkisi ile uygulanır.  Vücudunuza gün boyu masaj yapan bu akıllı ve doğal ürünler, siz hareket ettikçe salınan inceltici ve sıkılaştırıcı kozmetik kremler yardımıyla ekstra egzersiz yapmanıza gerek kalmadan sadece günlük hareketlerle bölgesel olarak incelmenizi ve formunuzu korumanızı sağlar.  İkili etkiye sahip bu inceltici ve sıkılaştırıcı korseler ile hem giydiğiniz anda 1 beden ince görünecek hem de 28 günlük kullanım sonunda kalıcı olarak incelebilirsiniz.

Mikrokapsül Teknolojisinin Yararları

 • İnceltici ve selülit giderici formülü yardımıyla cildinize gün boyu düzenli bir salınımla uygulanır. Bu sayede egzersiz yapmadan 28 gün düzenli kullanıldığında daha sıkı ve ince bir vücuda kavuşursunuz.
 • Aynı zamanda nemlendirici özelliği ile cildinizdeki yumuşaklığı ilk giyişinizde bile hissedebilirsiniz.
 • Pure Nature kozmetik tekstil ürünleri günlük kullanım için uygundur, elbisenizin altında belli olmaz.
 • Şekillendirici giyim ürünleri sizi anında bir beden ince gösterir.

Mikrokapsül Teknolojisinin Test Sonuçları

 • Mikrokapsüller Fransada üretilip kontrol edilip test edilmiştir.
 • Europen cosmetic Regulation (CCE76/768) tarafından bütün Pure Nature ürünleri dermotolojik olarak test edilmiştir.
 • İşe yararlılık kontrolünün sonuçları Spin Control and ISO 9001 sertifikalıdır.
 • Pure Nature kozmetik giyim ürünleri 24 yıkamadan sonra bile üzerindeki mikrokapsüllerin minumum %20’si kumaşta kalmaktadır.

Intertek Laboratuvarları Test Sonuçları

 • Ciltteki selülit probleminde ve portakal görünümünde azalma %71
 • Cilt yapısında yaşlanma ve kiloya bağlı bozuklukların onarımı %75
 • Daha yumuşak ve pürüzsüz cilt %79
YORUM EKLE