Gencebay'dan Tok'a tebrik

Orhan Gencebay'ın manevi oğlu Alpay Yılgan İlkadım belediye başkanı Erdoğan Tok'u ziyaret etti. Gencebay tarafından Tok'a gönderilen imzalı albümü hediye eden Alpay Yılgan Başkan Tok'a teşekkür etti.

Gencebay'dan Tok'a tebrik

 Geçtiğimiz dönemde çözüm süreci gibi Ülkenin huzuru ve gelişimi için yapılan atılımlara destek veren Türk müziğinin unutulmaz sesi Samsunlu sanatçı Orhan Gencebay belediye başkanlığına tekrar seçilmesi sebebiyle, manevi oğlu olarak tanınan Alpay Yılgan aracılığı ile İlkadım belediye başkanı Erdoğan Tok’a imzalı albümünü hediye etti. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret eden Alpay Yılgan ve Ulugazi Mahallesi muhtarı Filiz Kavalcı Tok’a yeni hizmet döneminde başarılar diledi.

Çözüm sürecinde akil insanlar listesinde olan ve açılım döneminde hükümete verdiği desteklerlerin unutulmayacağını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erodğan Tok,” Samsun’un önemli isimlerinden bir tanesi olan Türk müziğinin unutulmaz sanatçısı Orhan Gencebay’ın bu nazik armağanından dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz dönemde çözüm süreci olsun açılım paketi olsun hükümetimiz tarafından ülkemizin geleceği için atılan adımları her zaman destekleyen Orhan Gencebay’ı canı gönülden tebrik ediyorum. Ülkemiz için yapılanlara verdiği destek hiçbir zaman unutulmayacak. 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığını desteklediği için de Samsunlu olarak onur ve gurur duyuyoruz. ” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Orhan Gencebay tarafından gönderilen imzalı albümü Başkan Tok’a takdim eden Alpay Yılgan ve Filiz Kavalcı, Tok ile hatıra fotoğrafı çektirdi

samsunözelhaber

YORUM EKLE