F.Bahçe ile ilgili hiçbir açıklama yapmadım

Cimbom'un yeni transferi Olcan, kimseye sataşmak niyetinde olmadığını söyledi.

F.Bahçe ile ilgili hiçbir açıklama yapmadım

Galatasaray'ın yeni transferi Olcan Adın, Fenerbahçe ile ilgili bir açıklama yapmadığını, sadece çok sevdiği bir sözü paylaştığını, amacının kimseye sataşmak olmadığını söyledi.

Liv Hospital'da sağlık kontrolünden geçtikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Olcan, transferinin ardından GSTV'deki röportajında söylediği "Aslanların sessiz kaldığı yerde kurtlar kuşlar volta atar. Bilmezler ki aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar" şeklindeki açıklamalarına Fenerbahçe camiasından gelen tepkilerle ilgili olarak, bu sözü herhangi bir takıma gönderme veya eleştiri yapmak için söylemediğini kaydetti.

"Fenerbahçe ile ilgili hiçbir açıklama yapmadım. Sadece çok beğendiğim bir söz vardı onu paylaşmıştım" diyen Olcan, "Bu, başka bir takıma sataşma değildi. (Tepkiler konusuna) O konulara pek girmeyeceğim. Çünkü ben öyle bir açıklama yapmadım. Sadece çok beğendiğim bir sözü yazmıştım. Bu, ne başka bir takıma göndermeydi ne de bir eleştiriydi" şeklinde konuştu.

Olcan Adın, ilk hedeflerinin Fenerbahçe ile oynayacakları TFF Süper Kupa maçını kazanıp, lige en iyi şekilde hazırlanmak olduğunu belirtti.

- "Hayallerimde Galatasaray'da oynamak vardı"

Olcan Adın, Galatasaray'a transfer olarak hedeflerinden birini gerçekleştirdiğini belirterek, "Galatasaray'a transfer olduğum için çok mutluyum ve gururluyum. Hep hayallerimde Galatasaray'da oynamak vardı. Artık çalışma zamanı. Bir an önce kampa katılıp, takım arkadaşlarımla kaynaşıp yeni sezona hazırlanmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Yeni sezonda 4. yıldızı takacaklarına inandığını vurgulayan Olcan, "Biz bu sene 4. yıldızı takacağız. Bunu bütün takım arkadaşlarıma, hocama ve taraftarlarımıza güvenerek söylüyorum. Onların desteğiyle, yardımıyla, moraliyle biz bu sene 4. yıldızı takacağız" diye konuştu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli'nin, kendisini dünyaca kanıtlamış bir çalıştırıcı olduğunu, İtalyan teknik adamın takıma çok katkı sağlayacağına inandığını belirten milli futbolcu, bir an önce takıma katılıp, Prandelli ve yeni takım arkadaşlarıyla tanışmak istediğini anlattı.

UEFA Şampiyonlar Ligi ile ilgili olarak yöneltilen bir soru üzerine de Olcan Adın, şunları söyledi:

"Daha önceki takımlarımda da Şampiyonlar Ligi kadrosunda bulunma fırsatım olmuştu. Ancak süre alamamıştım, UEFA Kupası'nda oynamıştım. Tabii ki Şampiyonlar Ligi ayrı bir heyecan, orada da çok başarılı olacağımıza inanıyorum. Çünkü Galatasaray dünya çapında bir kulüp ve inanılmaz kalitede oyuncularımız var. Bu yüzden Şampiyonlar Ligi'nde olsun Türkiye Ligi'nde olsun çok önemli başarılara imza atacağız diye düşünüyoruz."

YORUM EKLE