Beşiktaş transferden vazgeçti

Beşiktaş, Yalçın Ayhan transferinden vazgeçme kararı aldı.

Beşiktaş transferden vazgeçti

Beşiktaş, Yalçın Ayhan transferinden vazgeçti. Dün Beşiktaş'ın İngiltere kampına katılan Yalçın Ayhan, kendisi ile sözleşme imzalanmayacağının bildirilmesi üzerine siyah-beyazlıların kamp yaptığı otelden ayrıldı. Yalçın Ayhan İstanbul'a geri dönüyor.

"Beşiktaş gibi büyük bir camiaya yakışmadı"

Beşiktaş macerası yalnız 2 gün süren Yalçın Ayhan, DHA'ya açıklamalarda bulundu.

Ayhan, "Beşiktaş ile daha önceden protokol imzaladıklarını ve menajerinin de bilgisi dahilinde Beşiktaş'tan aldığı davet üzerine kampa katıldığını belirtti.

Yalçın Ayhan sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Bu yaşananlar Beşiktaş gibi büyük bir camiaya yakışmadı. Ben buraya kendi kafama göre gelmedim. Onlardan aldığım davet üzerine Beşiktaşlı futbolcular ile birlikte geldim. Bu yaşananlara gerçekten hiç bir anlam veremiyorum. Şu an çok şaşırmış durumdayım. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Futbol hayatımda ilk defa böyle bir olay ile karşılaşıyorum. Beşiktaş ile anlaşmadan buraya kendi isteğim üzerine geldiğim söyleniyor, böyle bir şey yok. Benim geleceğimden haberleri vardı. Bu yaşananlara inanmak gerçekten zor. Neler olduğunu ben de anlayamadım. Türkiye'ye dönüp menajerim ile görüştükten sonra gerekli değerlendirmeyi yapacağım."

DHA

YORUM EKLE