Beni Affet'te entrikalı dakikalar!

Çok uzun zamandan beri devam eden ve nefes kesici olayları içeren Beni Affet, aynı şekilde heyecanını yitirmeden devam ediyor. Beni Affet yeni bölümü ile Perşembe günü ekranlara geliyor.

Beni Affet'te entrikalı dakikalar!

Bahar'ın son bölümde öğrendiklerinden sonra geçirdiği sinir krizleri onu ve çevresindekileri mahvetmişti. Kemal her ne kadar kendinden emin gibi davransa da, Bahar'a karşı hislerinin nasıl olduğunu belli etmemek için aslında çok uğraşmaktadır. Boşanma sonrasında da Bahar ve Kemal için çok zor günler geçirilecektir. Bahar kendini perişan halde sokaklara atacaktır ancak hiç beklemediği sürpriz bir isim onun yardımına koşacaktır. İnci ise boş durmayacak ve Kemal ile beraber yaşadığı evindeki Bahar'a ait tüm izleri silmek için işe koyulacaktır. Hastaneden çıkan Hasret'i ve annesi Solmaz'ı da Cüneyt eve getirir. Fakat Feride ve Hasret arasında adeta görünmez bir duvar bulunmaktadır. Cüneyt'in Hasret ve Solmaz!a olan yakın davranışları ise Zühre'nin hiç hoşuna gitmeyecektir. Bir yandan Cüneyt bu konuda annesine tepki göstermektedir, diğer yanda ise Solmaz daha fazla kızının üzülmesine göz yumamayacak hale gelmiştir.

Beni Affet birbirinden entrikalı bölümleri ile hafta içi her gün Star Tv' de yayınlanıyor. Beni Affet 822. bölümü ile 8 Ekim Perşembe günü saat 17:00' de ekranlara geliyor.

YORUM EKLE