'14 Şubat'ta gerçek sevgiliye gidiyorum'

Ünlü diyetisyen ve yaşam koçu Şeyda Coşkun umreye gidiyor. Sevgililer Günü’nde Kabe’de olacağını söyleyen Coşkun, “Gerçek sevgi Allah’a olandır” dedi.

'14 Şubat'ta gerçek sevgiliye gidiyorum'
Gülben Ergen’den Hadise’ye, Ergin Ataman’dan Hacı Sabancı’ya kadar iş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini kısa zamanda zayıflatıp forma sokmasıyla tanınan Şeyda Coşkun umreye gidiyor. Birçok ünlü ismin tercih ettiği Amade Turizm ile dört günlük bir ziyaret yapacağını belirten Coşkun, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

ÇAĞRIYA KULAK VERDİM

Bugüne kadar dünyanın birçok farklı yerini gezmesine rağmen bir türlü kendi ruhunun çağırdığı kutsal topraklara gidemediğini belirten Şeyda Coşkun, “14 Şubat Sevgililer Günü’nde Kabe’de olacağım. Böyle bir günde gerçek sevgilinin evinde olacağım için çok heyecanlıyım. Gerçek ve en büyük sevgi Allah’a olandır. Bana gelen çeğrıya kulak verdim”  diye konuştu. Umreye yaşam koçluğunu yaptığı bir arkadaşıyla gittiğini söyleyen Coşkun, “Aslında mutat olarak her yıl orucumu tutuyorum. Elimden geldiğince inancımın gereklerini yerine getirmeye çalışıyorum” dedi.

Ünlü fotoğrafçı Odabaşı da aynı kafilede

Şeyda Coşkun’un gideceği kafilede ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ve yazar Özlen Çopuroğlu da bulunuyor.

BUGÜN GAZETESİ
YORUM EKLE