12. BOTAŞ Cup Kadınlar Basketbol Turnuvası

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, 25-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan '12. BOTAŞ CUP Kadınlar Basketbol Turnuvası' için tesislerin hazır olduğunu, turnuvanın sorunsuz tamamlanması için tüm olanakları seferber edeceğini söyledi.

12. BOTAŞ Cup Kadınlar Basketbol Turnuvası

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, 25-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "12. BOTAŞ CUP Kadınlar Basketbol Turnuvası" için tesislerin hazır olduğunu, turnuvanın sorunsuz tamamlanması için tüm olanakları seferber edeceğini söyledi.

Ataşbak, BOTAŞ Spor Genel Sekreteri Levent Erdem ile BOTAŞ CUP Turnuvası koordinatörü Bircan Taşkın ile makamında yaptığı toplantıda turnuva hakkında bilgi alarak, katılacak takımlara başarılar diledi.

Adana'nın Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde ASKİ ve BOTAŞ Spor olarak 2 takımla temsil edilmesinden gurur duyduğunu ifade eden Ataşbak, özellikle BOTAŞ Spor'un Türkiye'de ilklere imza attığını, Avrupa kupalarında ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğini kaydetti.

BOTAŞ Spor Kulübü Genel Sekreteri Levent Ertem, BOTAŞ CUP Turnuvası'nın her yıl üzerine koyarak daha kaliteli geçtiğini belirterek, kendilerine tesis ve diğer konularda tüm kolaylık gösteren İl Spor Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile Menderes Spor Salonu görevlilerine teşekkür etti.

Menderes Spor Salonu'nda 5 gün sürecek turnuvaya ev sahibi BOTAŞ Spor'un yanı sıra Fenerbahçe, Abdullah Gül Üniversitesi, Adana ASKİ Spor, Canik Belediyespor, Hatay Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor ve Orduspor takımları katılacak.

25 Eylül Cuma günü başlayacak ilk gün müsabaka programı şöyle:

13.00 Ordu - Fenerbahçe

15.00 Adana ASKİ - Mersin Büyükşehir Belediyespor

17.00 BOTAŞ Spor - Canik Belediyespor

19.00 Abdullah Gül Üniversitesi - Hatay Büyükşehir Belediyespor

YORUM EKLE