Volkswagen’in Yeni Amiral Gemisi: Arteon!

Almanya merkezli araba markası Volkswagen, yine zirvede yer almaya devam ediyor. Volkswagen’in son modeli Arteon ise Cenevre Otomobil Fuarı için saklanıyor. Volkswagen şirketi, Passat’ın üzerinden geliştirdiği CC modelinin üretimine son vermişti. Volkswagen ise yeni amiral gemisi Arteon’u Cenerve Otomobil Fuarı’nda tanıtacak.

Volkswagen’in Yeni Amiral Gemisi: Arteon!

Volkswagen, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Passat’ın üzerine geliştirilen CC modelinin üretimine son vereceğini açıklamıştı. Aynı segmentte başka bir model üreteceğini duyuran Volkswagen’in yeni amiral gemisi belli oldu. Alınan bilgilere göre modelin isminin Arteon olduğu açıklandı. Modelle ilgili görüntüler henüz çok az olsa da; yayınlanan görüntüler tüm dünyada büyük ilgi gördü. Volkswagen’in yeni modeli Arteon, Premium orta-sınıf olarak tanımlanıyor.

GÖRÜNTÜLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Volkswagen’in yeni amiral gemisi Arteon’un görüntüleri kısa süre içerisinde binlerce insan tarafından beğenildi. Detaylı görünüm ve bilgi olmasa da Arteon’un tüm koltuklarda diz ve baş mesafesinin geniş, iç tasarımının da oldukça ferah olması bekleniyor. Ayrıca üst seviye otomobillerde bulunan sürücü yardım sistemleri de bulunacak.

CENEVRE OTOMOBİL FUARI’NDA TANITILACAK

Alman şirket yeni amiral gemisinin tanıtımını henüz yapmadı. Şirket ise yeni modelini kısa süre içerisinde düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtmayı planlıyor. Keskin hatları, tasarımı ve kullanıcıya hitap eden özellikleri ile büyük ilgi gören Volkswagen Arteon’un kısa süre içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Passat’ın üst modeli olarak gösterilen Arteon için sayılı günler kaldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 21:45
YORUM EKLE