2017 yılında üretimi durdurulacak arabalar belli oldu

2017 yılında üretimi durdurulacak arabalar belli oldu. 2016 yılında markalar yeni model arabalarının geleceğini duyurdu ama aynı zamanda bazı modellerini de sessizce raflardan kaldırdı.

2017 yılında üretimi durdurulacak arabalar belli oldu

2017 yılında üretimi durdurulacak arabalar belli oldu. 2016 yılında markalar yeni model arabalarının geleceğini duyurdu ama aynı zamanda bazı modellerini de sessizce raflardan kaldırdı. Bu senede benzer olaylar yaşayacağız. Honda Civic Type R yeni sene de gelecek modeller arasında bulunuyor. Türkiye ve dünya üzerinde bu arabayı tanıtan kişiler bu muhteşem modelin şehir içinde yarış arabası olabilecek tek model olduğunu söylüyorlar. Şehir içinde yarış arabasının da mümkün olmayacağını bildirmek istiyoruz. Aston Martin DB9 yine gelecek

DB11 modeli ile ortadan kalkacak. İngiliz aksanı ile çok sert olduğunu ve hız konusunda acımasız davranacağını tasarımı ile ortaya çıkan DB9'dan artık eser kalmayacak çünkü yeni çıkacak DB11 modeli bir önceki DB9 modelini yeni yıl ile birlikte ortadan kaldıracak. V6 motor ile oldukça güçlü ama bir o kadarda hanım hanımcık olduğunu gösteren kız BMW Z4'te yeni yıl ile ortadan kalkacak gibi duruyor.

2017'DE SATILMAYACAK OTOMOBİLLER GÖZ DOLDURDU

Yetkililer zaten Toyota ile ortak olarak geliştirilen bir projeden dolayı yeni bir model çıkacağını söylemişlerdi. Yeni çıkacak model ile birlilte Z4 için sonun geldiğini düşünebiliriz. Yeni yıl ile birlikte ayrıca ortaya çıkan bazı haberler tam anlamıyla yerinde bir karar olacak. Örneğin Land Rover'ın Discovery 4'ün yeni yıl ile birlikte ortadan kaldırılması tam yerinde bir karar oldu çünkü kendisinden daha lüks segmentte olan diğer modellere göre satış oranı çok düşüktü. Özellik olarak ta yine onlara yetişemiyordu. 
Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2016, 10:22
YORUM EKLE