2017 model arabalar ve fiyatları marka meraklılarını sevindirecek

2017 model arabalar ve fiyatları marka meraklılarını sevindirecek çünkü dizel veya benzinli arabaların bazı ülkelerde yasaklanma kararı bütün markaları harekete geçirdi.

2017 model arabalar ve fiyatları marka meraklılarını sevindirecek

2017 model arabalar ve fiyatları marka meraklılarını sevindirecek çünkü dizel veya benzinli arabaların bazı ülkelerde yasaklanma kararı bütün markaları harekete geçirdi. Bu anlamda bazı markaların oldukça büyük inovasyon çalışmalarını yaptığını söylemek gerekiyor. Özellikle büyük markaların son zamanlarda oldukça fazla reklamını görmeye başladık ve bu durum bizi çok sevindirdi. Yerli arabanın çıkmasıyla birlikte ülkemizdeki araba markalarının satış fiyatlarında büyük güncelleme olacağını söyleyebiliriz. Tahmini bilgilere göre 2017 model araba fiyatlarını bu haberimizde sizlere aktaracağız. 
,
Bazı ülkelerde gelecek yıllarda aktif olacak kanunlara göre artık benzinli ve dizel araçlar yoldan kalkacak. Kanun kapsamında elektrikli ve doğayı kirletmeyen otomobillerin yollarda olacacağı söyleniyor. Haliyle bu alanda büyük yerlere gelen ve kar marjlarını yıldan yıla artıran şirketler arabalarını satmak için yeni kampanyalar başlatıp alışık olmayan fiyatlara araba veriyorlar. 190 beygir A6'nın bu yıl 271.106 lira fiyatlarında satışa çıktığını varsayarsak gelecek yıl bu fiyatın yeni kasa ile birlikte biraz aha yükseleceğini söyleyebiliriz.

2017 MODEL ARABALAR VE FİYATLARI VATANDAŞIN İLGİSİNİ ÇEKİYOR

Yine aynı şekilde 2016 model sıfır kasa bir Alfa Romeo 4C modeli altında Spider kasasının da 462000 lira fiyatlarında satıldığını söylemek gerekiyor. Yani markalar bu modellerin 2017 kasasını çıkarırlarsa sizde Türkiye şartlarında bu otomobili satın alırken üstüne 10 ile 20 bin TL ekleyerek satın alabileceğini düşünebilirsiniz. Bu yılın en çok satılan araba markalarından birisi ise Fiat oldu. Yeni çıkardı Egea modeli ile birlikte satışları iyiye doğru götüren Fiyat 2017 model araba markaları ve fiyatları konusunda vatandaşı mutlu etti.
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 18:36
YORUM EKLE