Milli İrade Manifestosu!

Ülkemizin istiklali üzerine hayaller kuranların kurduğu oyundur kurgulanan ihanet tuzakları ve sinelerinde ihanet ateşi yanan satılmış ruhlardır, yurdumuzu alçaklara uğratmak için alçaklıklarına esaretlerini ekleyerek batıl prangalarla kendilerini Türkiye düşmanlığına adayanlar….

24 Haziran, İslam düşmanlığını kendilerine rehber edinenlerin Anadolu’dan Trükleri, Türklerin sinesinden İslam’ı söküp atmak için hizmet ettikleri iblisi karanlığın sonu ve batmayan güneşin insanlığın üstüne doğuşudur.

Yüzlerce yıllık karanlığın son günü olan 24 Haziran’ı, umut dolu aydınlığı ve nurlu ışığı ile mücadelemizin tacı olan 25 Haziran’ın aydınlık sabahından ayırmak isteyen sinsi gölgeler doğan istiklal güneşi ile yok oldu. 25 Haziran sabahı yurdumuz karanlıklar çağının yok olup hilalin insanlığa huzur, barış ve adalet getirmesi misali erişti milli diriliş tacına.
Hür yurdumuzda milli egemenliğimizin nişanesi olan milli devlet ülkümüzden bizi ayırmak için FETÖ PKK ittifakına destek veren üst akıl, milli irade tokatı ile bir kez daha boyun eğerek alt üst akıl olmuştur.
24 Haziran seçimleri, siyaset eliyle korunmaya çalışılan batıl kadroların devletimizin sinesinden sökülüşünün ilk adımıdır.

Milletin kendi kendisini yönetmesidir diye tarif edilirken diğer yandan tahrif edilerek Cumhurun devlet yönetiminden atıldığı sahte CHP Cumhuriyetinin Cumhur İttifakı ile sonunu getiren Milli Mutabakattır 24 Haziran aynı zamanda. 
Cumhuriyet kavramından korku, baskı, zulüm, katliam ve CHP diktatörlüğü ile Cumhurun Cumhuriyetten koparılışının son günü olan 24 Haziran, Milletin tek yürek olarak Milli Egemenlik ile devletine ve cumhuriyetine sahip çıkışının da ilk günü olacaktır. 

24 Haziran gecesini aldıkları hezimet ve batıla hizmette kusurun diyeti olarak yok oluşlarının başlangıcı gören korkaklar, Ana Muhalefet çatısı altında seçimler adil değil diyerek seçimlere ve Milli İrade zaferine karanlık gölgeler düşürmek istediler. Kardeşkanı dökme pahasına batı esaretinin batıl uzantısı bürokratik boyun eğmişliği kaybetmemek için KAOS kurgusunu devam ettirmeyi planladılar. Seçim sonucunu yok saymak için İnce ihanet kurgularının çığırtkanlığı ile iblisi kuyruklarını pelerinlerinin altına saklamaya çalışırken Tezcanlı yalanlardan medet umanlar, döktükleri ecel terleriyle batılı sahiplerine diyet ödemeye başladılar bile. 

Cumhurbaşkanlığı seçim sürecini bitmişlik, tükenmişlik, esaret ve ihanet sürecinin dışa vurumu olarak yaşayan Ana Muhalefet ittifakı, seçim süreci içinde dahi türlü Bizans oyunları ve koltuk kavgası uğruna  Kılıçların çekildiği iç kavgaların adresi olmaktan öteye gidememiştir. Milletin karşısında yıkım, bölücülük, FETÖ ağzıyla açıklama yapmak ve batı sözcülüğünden öteye gidemeyen Ana muhalefet ittifakı günahlarının bedeli olarak yok olmanın eşiğine gelmiştir. 

Ana muhalefet içinde ayağa düşmüş siyasetin sokağa düşmüş kavgası bize bir kez daha gösterdi ki; kişisel hırs, ihtiras ve intikam ile yola çıkanların varacağı nihai yer gaflet, delalet ve hatta ihanet çukurunun karanlık ve kokuşmuş yok ediciliğidir. 
Cumhur ittifakı ise sağladığı Milli Mutabakat ile Cumhurun devletine hakim olduğu, milli egemenliğin iktidara geldiği yeni döneme doğru ilerliyor. 

Roma kalıntısı, Truva intikamı ve Pagan uzantısı batılı dogmalarla hazırlanmış sisteme karşı başkaldıran milletimiz, bu defa gücünü tank paletlerinden, cuntacı diktatörlerden, kan, gözyaşı ve ölümden alan 12 Eylül kalıntılarını silmek için gerekli adımları atacaktır. 
Batıl bohçası Yama yasa değil, Aziz Milletimize ve Binlerce yıllık devlet geleneğimize uygun öz Anayasamıza kavuşmaya bu defa çok yaklaşan milletimiz sonuca doğru güçlü adımlarla ilerleyişini sürdürüyor.

24 Haziran seçimleri ile Türk milleti dünyaya CHP eliyle genlerine kodlanmış batıl karanlığın uzantılarını köklerinden sarstığını, Zümrüdü Anka misali İslam Nuru ve Osmanlı ruhu ile yeniden doğarak milli ve yerli tercihinin Manifestosunu ilan ettiğini dünyaya haykırmıştır.

Milli Egemenliğimizin nişanesi, hürriyetimizin mührü ve devlet geleneğimizin tecellisi Milli ve Yerli anayasamız ile geleceğin Büyük Güçlü Türkiye’si olma yolunda yükselişini sürdüren Ülkemiz, mavi gökyüzü ile okyanusların çevrelediği yeryüzü üstüne parlayan yıldız olacaktır….

YORUM EKLE
YORUMLAR
mesude ertakgöz
mesude ertakgöz - 8 ay Önce

24 Haziran CHP milleten güzel bir osmanlı tokatı geldi millet CHP ve dış gûclerin oyununu bozdu sancağı teslim etmedi Güneş yeniden Türkiyenin uzerine doğdü Tek Millet Tek devlet yolunu secti Dunyaya meydan okuyan 1 RECEP TAYİP ERDOĞANI BAŞKAN SECTİ BU İRADEYE KİMSE KARŞI ÇIKAMAZ buna mili irade denir evet hala oyunları pilanları kötü emeleri bitmedi dikatli olmak lazım buna halk musade etmemeli zafer sarhoşluğundan uyanmalı

Günay aktaş savman
Günay aktaş savman - 8 ay Önce

Tek kelime ile muhteşem duygularıma rehber oldun. Eline kalemine sağlık.