Yıldız Tilbe'den çok sert 'Kudüs' tepkisi !

Ünlü sanatçılar Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere sanat camiasınında ünlü isimlerde ABD Başkanı Donald Trump'ın açıklamalarına tepki gösterdi.Sevilen şarkıcı Tilbe "Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı." diyerek sert bir tepkisini gösterdi.

Yıldız Tilbe'den çok sert 'Kudüs' tepkisi !

Dün akşam saatlerinde ABD Başkanı Donald Trump ,  skandal açıklamalarının ardından İslam dünyası başta olmak üzere tüm dünyadan çok sert tepkiler aldı.Donald Trump , Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdı. Tel Aviv'deki ABD Büyükelçiliği'ni de Kudüs'e taşıyacağını açıkladı. 

Yıldız Tilbe sosyal medya hesabı üzerinden "Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Kudüs konusunda Allah'ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Kudüs de yeryüzü de içindekilerle beraber Allah'ındır. Kur'an ve ayetler kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlarda var. Yolları Cehenneme kadar açık, oradan sonrası yok" ifadelerine yer verdi. 

İbrahim Tatlıses ise , "Uyuma, Aksa'ya sahip çık" yazılı bir görsel paylaştı.Tatlıses, "Ey Müslüman Alemi uyan!!! Bu Kabe senin, kimselere verme, Kudüs'e sahip çık...!" paylaşımında ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE