Yasak Elma Halit yaşıyor mu? Talat Bulut Yasak Elma'ya geri mi dönecek?

Talat Bulut diziden ayrılınca reytingler düşmeye başladı. Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut senaryo gereği ölerek dizinin kadrosundan ayrılmıştı. Fakat 90.bölüm fragmanı kafaları karıştırdı. Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender karakteri fragmanda Halit’in yaşadığını söyledi. Peki Yasak Elma Halit diziye geri mi dönüyor?

Yasak Elma Halit yaşıyor mu? Talat Bulut Yasak Elma'ya geri mi dönecek?

FOX TV ‘nin sevilen dizisi Yasak Elma ‘nın başrol oyuncusu Talat Bulut 85.bölüm ile diziye veda etmişti. Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut senaryo gereği ölerek dizinin kadrosundan ayrılmıştı. Fakat 90.bölüm fragmanı kafaları karıştırdı. Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender karakteri fragmanda Halit’in yaşadığını söyledi. Peki Yasak Elma Halit diziye geri mi dönüyor. Talat Bulut Yasak Elma’ya yeniden dahil olacak mı? İşte detaylar haberimizde..

Talat Bulut gitti reytingler düşmeye başladı!

Talat Bulut’un ve beraberinde kadrodan bir çok ismin ayrılmasıyla beraber dizide reyting düşüşleri başladı. Kadroya her ne kadar usta isimler dahil olsa da Yasak Elma’nın yeni senaryosu beğenilmedi. Özellikle Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut’un diziden ayrılması izleyiciyi üzdü. Sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Talat Bulut geri dönecek mi?

Yasak Elma’nın fragmanında Halit’in yaşadığı söylendi. Fakat Talat Bulut daha önce de diziye geri dönmeyeceğini açıklamıştı. Bu durum reytingi düşen dizinin sadece dikkat çekmeye çalışmasından ibaret gibi gözüküyor. Talat Bulut’un diziye döneceğine dair yapımdan veya Talat Bulut’tan herhangi bir açıklama söz konusu değil.

Yasak Elma her hafta pazartesi akşamları izleyici karşısına geçiyor. FOX TV’de ekrana gelen dizi, saat 20.00’de başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 01:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysel Saydam
Aysel Saydam - 1 ay Önce

Talat Bulut olmadan dizi çekilmez oldu tekrar dönüş yaparsa ailece izleriz.

ceren soysert
ceren soysert - 1 ay Önce

cooook guzel dizi cooooook seviyoruz benim tanidiyim butun insanlat bakiyor

SIRADAKİ HABER