Yasak Elma Dizisine Hangi Kadın Karakter Katılıyor?

Entrikaları ile gündemden düşmeyen Yasak Elma'ya hangi kadın karakter katılıyor? İşte haberimizin detayları...

Yasak Elma Dizisine Hangi Kadın Karakter Katılıyor?

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma her zaman olduğu gibi her yeni bölümünün ardından gündemde kalıyor. En son bölümde de Ender, Yıldız ve Şahika üçlüsünün hapse girmesi ile izleyiciler şoka uğramış, ne kadar süre orada kalacaklarını merak etmişti. Sonunda hapisten çıkmayı başaran Ender ve Şahika ise ortakları olduğu şirkete alınmaması sonucu ile hayatlarında kötü bir duruma gelmişti. Diğer tarafta Yıldız ise Çağatay ile evlenmiş, Hasan Ali Bey’in baskıları nedeni ile de diğer iki kadın ile görüşmeyi kesmişti. Ancak dizinin son dakikalarında yayınlanan sahnelerden ise Ender ile Şahika’nın iş birliği yapıp yeniden güçlenebilecekleri sonucuna ulaşılıyor.

4. sezon bölümleri ile yayında olan Yasak Elma, sezon ortasına denk gelen bölümleri ile bir değişiklik gerçekleştirmek üzere. Beklenmeyen bir şekilde yeni karakter alımı olacak. Peki diziye yeni katılacak olan kadın karakter kim?

Dizi, Fox TV kanalında pazartesi akşamları her hafta yayında. Yeni bölümlerinde karaktar alımının dizide nasıl etkiler bırakacağı ise merak konusu. Kadın karakterlerin yaptığı entrikaları ile meşhur olan dizi ilginç gelişmelerin yanı sıra sezon ortasında yapılması planlanan değişiklikler ile de gündemde.

Son bölümlerde Halit gerçekten öldü mü? Sorusunun cevabını en son bölümde evet olarak öğrenmiştik. Çağatay ve Hasan Ali karakterleri de dizide beğenilmiş, yeni gelişmelere yol açmıştı. Dizi artık başka bir senaryo ile ilerlerken farklı karakterler de diziye eklenmek üzere. Peki bu yeni karakterler kim?

Önümüzdeki günlerde diziye yeni karakterler ekleneceği konusu ile dizi dikkat çekmeye devam ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, kısa zaman önce Twitter hesabından yaptığı paylaşımda diziye yeni katılacak olan karakterin kadın olduğu hakkında ipuçları verdi. Yeni gelen bu kadın karakter ise dengeleri tamamen değiştirecek gibi duruyor. Bu ismin kim olduğu ve dizide neler yapacağı ise henüz bilinmemekte. Geçen sezonla karşılaştırıldığında 5 eski karaktere veda eden dizi bu sezon 3 yeni karakter almıştı senaryosuna. Önümüzdeki günlerde ise yeni bir kadın karakter daha eklenecek gibi duruyor. Görünen o ki entrika hiç eksik olmayan dizi, bünyesine çözmesi zor olan yeni olaylar katacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER