Yasak Elma Dizisinde Sürpriz Evlilik! Çağatay ve Yıldız Evleniyor Mu?

Reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinde yeniden bir evlilik sürprizi izleyicileri bekliyor. Yeni bölümde izleyicileri şoka uğratacak bir gelişmeyle yeni bir evliliğe şahitlik edeceğiz. Yasak Elma Çağatay ve Yıldız evlenecek mi?

Yasak Elma Dizisinde Sürpriz Evlilik! Çağatay ve Yıldız Evleniyor Mu?

Yasak Elma dizisi ekranlara ilk çıktığı tarihten beri seyirciler tarafından çok sevildi. Dizide yapılan planlar ve tansiyonu yüksek olaylar her bölüm televizyon izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor. Son bölümlerde Halit’in aslında ölmediği ancak ölmüş gibi yansıtıldığı düşünülürken dizide aslında kimsenin beklemediği gelişmeler yaşanmak üzere.Asla bir sonraki bölümde ne olacağı tahmin edilemeyen Yasak Elma’da yeni bir sürpriz gelişme mi olmak üzere? Hangi çift evleniyor?

Yeni sezonda karakterler ve olaylar oldukça değişmişti. Yeni karakterlere adapte olmaya çalışan seyirciler Halit’in ölümüyle sarsılmış, neler olacağını merak edip ekrana kilitlenmişti. Peki yeni sürprizler neler?

Yasak Elma dizisine yeni sezonda Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan gibi isimler katılmıştı. Yıldız ile Çağatay arasında yeni bir ilişki başlarken Çağatay’ın annesi ise bu durumdan pek memnun değil.İkisinin ilişkisi izleyiciler tarafından çok beğenilirken Halitcan ve Çağatay’ın ekranlardaki komik anları seyircileri güldürmeye devam ediyor. İkilinin arasında başlayan ilişki dizide aslında birçok kişiyi rahatsız etmişti. Hem Çağatay’ın hem de Yıldız’ın annsi çifti ayırmaya çalışırken Cenk de ikiliye zarar vermek için planlar yapıyor. Ancak Yıldız ve Çağatay çifti seyirciler tarafından oldukça beğenilmekte.

Çağatay ve Yıldız Evleniyor

Kulisten gelen açıklamaya göre Yıldız ve Çağatay’ın evleneceği öğrenildi. Birsel Altuntaş twitter hesabından açıklamayı yaptı. Eda Ece ise konu ile ilgili açıklama henüz yapmadı. Şimdi herkes Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den açıklama bekliyor. Çağatay ve Yıldız’ın evliliği dizide yaşanan önceki olaylar gibi bomba etkisi yapacağa benziyor. İzleyiciler ekrana kilitlenmiş durumda ve heyecanla yeni bölümü bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER