Yasak Elma Çağatay ve Yıldız evleniyor mu? Yasak Elma 92.bölüm fragmanı şok yarattı! O isim Zehra çıktı!

28 Aralık 2020 Pazartesi Yasak Elma 91. bölümü ile ekranlara geldi. Peki 91.bölümde ne oldu? Yasak Elma 92.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma Çağatay ve Yıldız evleniyor mu?  Yasak Elma 92.bölüm fragmanı şok yarattı! O isim Zehra çıktı!

Dün akşam yayınlanan son bölümü ile entrikalı dizi yine merakta bıraktı. 85. bölüm ile diziye ölerek veda eden Halit geri mi dönüyor? Ender'in " Halit Yaşıyor" sözleri heyecan yarattı.Sıtkı'nın bir şeyler karıştırdığından şüphelenen Ender, Sıtkı'yı takibe aldırttı. Ender Halit'in yaşadığını sanarak kardeşi Caner ile beraber Halit'in izlerinin peşinden koşmaya başladı. Kendisinin takip edildiğini fark eden Ender'in şüpheleri ise giderek arttı. Halit'i bulmak için araştırmalara başlayan Ender, Halit'i ararken  Mert'in bir çocuğu olduğunu öğrendi.
 

Zehra'ya büyük şok!

Mert'in çocuğunun ortaya çıkması Zehra cephesi tarafından nasıl karşılanacak merak konusu fakat Ender'in bu durumda Mert'i Zehra'ya söylemekle tehdit edeceği kesindir. Mert ya Zehra'ya kendi söyleyecek ya da  Ender'in her dediğini yapmak zorunda kalacak.
 

Halit Yaşıyor mu?

Talat Bulut'un canlandırdığı Halit karakteri diziye geri dönmeyecek. Daha öncede Talat Bulut diziye geri dönmeyeceğini açıklamıştı. Dizide sadece heyecan yaratılmak için Halit'in yaşadığı söylendi.Talat Bulut son yaptığı açıklamada da Yasak Elma 'ya yeniden dahil olacağı haberlerinin asılsız olduğunu söylemiştir.

Çağatay ve Yıldız evleniyor mu? Aman Feride Duymasın!

Çağatay ve Yıldız'dan sürpriz karar! Çağatay bir yandan babası bir yandan annesi derken çok arada kalmış ve bu durumdan sıkılmıştır. Yıldız ise ne Şahika'nın oyunları ne de Feride ile mücadeleye girecek hali yoktur. Annesininde Çağatay ve ailesine karşı fikri ortadadır ve ayrılmalarını istemesi etkisiyle Yıldız ayrılmaya karar verir.Bu durumu Çağatay'a söyler. Çağatay ise Yıldız'a  evlilik teklifi ile gelir.Çağatay ve Yıldız herkesten gizli nikah kıydı. Bakalım aşklarının en büyük engeli Feride bu duruma nasıl tepki verecek?

Peki Sıtkı'nın işbirliği yaptığı kim?

Ender, Şahika ve Yıldız'ı tehdit ettiren ve aynı zamanda Ender'i  takip ettiren ismin kim olduğu ortaya çıktı.

O kişi Zehra !

Şahika Zehra'ya babasının Yıldız ve Ender tarafından merdivenlerden atıldığını söyledi.  Bunun üzerine Zehra Yıldız ve Ender'i polise şikayet etti.  Ender ve Yıldız ise  Şahika'nın da orda olduğunu söyledi. Ender, Yıldız ve Şahika Hapse Giriyor!
 

Yasak Elma her pazartesi saat 20:00'de FOX TV 'de yayınlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER