Yasak Elma 93.bölüm izle!

Yasak Elma'nın 93.bölüm fragmanı yayınlandı. Ender ve Şahika iş birliği yaparak Yıldız ve Hasan Ali'den intikam almaya karar verir!

Yasak Elma 93.bölüm izle!

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın 93.bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 93.bölümü ile 11 Ocak Pazartesi ekranlara gelecek. Peki 93. bölümde neler olacak? İşte detaylar..

Yasak Elma 92. bölümde neler olmuştu?

Şahika'nın oyununa gelen Zehra; Yıldız ve Ender'den şikayetçi olarak cezaevine girmelerini sağlamıştı. Fakat Şahika'da kendi kazdığı kuyuya düşerek oda cezaevine girmişti. Bu durumu fırsat bilen Hasan Ali Kuyucu hemen plan yaparak Şahika ve Ender'i tuzağa düşürdü. Hasan Ali; Şahika ve Ender'i hapisten çıkaracağına söz verdi. Fakat şirketin adının böyle bir olayla duyulmaması bahanesiyle Şahika ve Ender'den geçici süreliğine hisselerini devir aldı. Hasan Ali Kuyucu Mert'i tehdit edip Zehra'dan şikayetini geri aldırarak  Yıldız, Ender ve Şahika'nın hapisten çıkmalarını sağladı. Ancak  hisseleri Şahika ve Ender'e geri vermedi.  Şahika ve Ender parasız, evsiz ve arabasız kaldı. Bir Yasak Elma klasiği olarak Ender yine gecekondu bir eve taşındı.Yıldız ise Hasan Ali Kuyucu tarafından üstü kapalı tehdit edilerek Şahika ve Ender'le görüşmeyeceğine söz verdi. Ender Yıldız'dan yardım istedi fakat Yıldız yardım etmedi.

Yasak Elma 93.bölümde neler olacak?

Evsiz kalan Şahika, Ender'in kapısına giderek iş birliği yapmayı teklif etti ve Ender'i ikna ederek yanına yerleşti. Ender ve Şahika hem Yıldız'dan hem de Hasan Ali'den intikam almak için çalışmalara başlayacak. Ender ve Şahika küllerinden doğacak. Hem Yıldız'ı hem Hasan Ali'yi rezil edecekler. Yıldız'ı Çağatay'dan ayırmak isteyen Feride'den de yardım isteyecekler.

Şimdi Yıldız düşünsün!

Feride, Ender ve Şahika'dan müthiş intikam planı.Yıldız ve Çağatay'ın boşanması için Ender ve Şahika'ya Feride yardım edecek. Böylelikle hem Yıldız'dan kurtulacak hem de Hasan Ali'den intikamını alacak. Feride; Hasan Ali'nin kirli işlerini ortaya dökecek. Böylece Şahika ve Ender hisselerine geri kavuşacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER