Yaş 19 Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un baş rollerini paylaşacakları yeni dizi YAŞ 19'a dair detaylar gelmeye devam ediyor. Dizi yeni yılla birlikte FOX TV de yayınlanmaya başlayacak.

Yaş 19 Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

 Uzun süredir hakkında dedikodular duyduğumuz yeni dizi FOX TV’de 2021 yılında yayıma geçecek. Yeni dizi Yaş 19 hakkında ise haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle de güçlü kadrosu ile şimdiden adından çok konuşturmaya başlayan dizinin konusu ve yayımlanacağı günde merak ediliyor.

İşte 2021 yılının en yeni dizilerinden Yaş 19’a dair ayrıntılar ve gelişmeler haberimizde;

Dizinin en çok dikkat çeken ayrıntılarından biri de oyuncu kadrosu. Dizinin başrollerini herkesin aşina olduğu başarılı iki oyuncu Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ paylaşıyor. Kadro ve Yaş 19 dizisine dair ayrıntılar ise haberde.

FOX TV yeni yayın hayatına başlayacak olan Yaş 19 dizisinin fragmanını ise yayınlamaya hazırlanıyor. Dizide ise başrol oyuncuları göze çarpıyor. Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’ı baş rollerde buluşturan dizi şimdiden seyircileri heyecanlandırmaya başladı bile.

Dizi ise Gold Film tarafından yayımlanmakta. Dizinin diğer oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

YAŞ 19 OYUNCU KADROSU

Deniz Çakır, Miray Daner, Tola Güleç, Serkay Tütüncü ve sen olarak da İlayda Alişan dizinin kadrosunda yer alan isimlerden. Dizideki diğer oyuncular ise şimdilik belli değil.

YAŞI 19 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaş 19 dizisine dair en çok merak edilen noktalardan biri de yayım tarihi. FOX TV de yayımlanacak olan dizi 2021 yılında ekranlara gelecek. Diziye dair ise henüz net bir tarih verilmedi. İlk fragmandan sonra yapımcıların net tarihi de paylaşması bekleniyor.

Yaş 19 dizi ise FOX TV ekranlarında yayımlanacak. Dizinin ne zaman yayımlanacağı ise akıllardaki başka bir soru. Yaşı 19 yeni yılda yayınlanacak gibi görünüyor. Diziden henüz net bir tarih ve fragman verilmedi.

Yaşı 19 Konusu ne?

Reytinglerden sonra yayım hayatına son veren dizilerden sonra 2021 yılı dizileri bomba etkisi yaratacak gibi. Bunlardan biri de Yaş 19 dizisi. Ocak ayında çekimleri başlayacak olan dizinin yönetmeni ise Ömür Atay. Sırna Yanık tarafından yazılan dizinin ise konusuna dair henüz bir detay gelmedi.

HÜLYA AVŞAR

Herkes tarafından tanınan Hülya Avşar ise daha önce birçok program, dizi ve filmde yer aldı. Daha önce rol aldığı diziler ise şu şekilde;

1982 yılında İntibah, 1993 yılında Sevginin Gücü, 1996 yılında Süper Yıldız ve 1999 yılında Ah Bir Zengin olsam dizlerinde yer aldı. Ünlü oyuncu daha sonra ise 2000 yılında Savunma ve ardından 2004 yılında Zümrüt son olarak aynı yıl yine Kadın İsterse dizisiyle ile ekranlara geldi. 2006 yılında Kadın Severse ve son olarak da 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 02:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER