Uyanış Büyük Selçuklu Melikşah Ölecek mi? Buğra Gülsoy Uyanış Büyük Selçuklu'ya veda mı ediyor?

Uyanış Büyük Selçuk Sultan Melikşah yayınlanan son bölümde ok atılarak yaralanıyor. Peki Sultan Melikşah ölecek mi? Buğra Gülsoy diziye veda mı ediyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Melikşah Ölecek mi? Buğra Gülsoy Uyanış Büyük Selçuklu'ya veda mı ediyor?

25 Ocak Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu'nun yayınlanan yeni bölümünde Sultan Melikşah 'a bir ok atılıyor ve yaralanıyor. Bunun üzerine dizinin takipçileri Sultan Melikşah'ın ölüp ölmeyeceğini merak edip araştırmaya başladı. Ok atılan Sultan Melikşah ölecek mi? Buğra Gülsoy Uyanış Büyük Selçuklu'ya veda mı edecek? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu her hafta pazartesi günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Senaryosu Serdar Özönalan ve Emre Konuk tarafından kaleme alınıyor, yönetmenliğini iseSedat İnci üstleniyor. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yayınlanan son bölümü ile Uyanış Büyük Selçuklu yine nefesleri kesen bölümü ile ekranlara geldi. Ok atılıp yaralanan Sultan Melikşah'ın ölüp ölmediği merak ediliyor. Peki Sultan Melikşah öldü mü? Buğra Gülsoy Uyanış Büyük Selçuklu'ya veda mi ediyor?

Sultan Melikşah ölecek mi?

Tarih dizisi olduğu için Sultan Melihşah'ın ne zaman öleceği biliniyor.  Sultan Melihşah 38 yaşında hançerlenerek öldürülüyor. Fakat şu an yaralanan Sultan Melikşah ölmeyecek. Daha Alamut Kalesi savaşı olacak. Zaten Sultan Melikşah'tan önce Nizamülmülk ölüyor. Bu nedenle dizide şu an için Sultan Melikşah ölmüyor.

Dizide Sultan Melikşah'ı başarılı oyuncu Buğra Gülsoy canlandırıyor. Buğra Gülsoy kimdir? Yakışıklı oyuncunun yaşı, memleketi, yer aldığı projeler merak ediliyor. İşte Buğra Gülsoy hakkında merak edilenler..

Buğra Gülsoy kimdir?

22 Şubat 1982 Ankara doğumludur. Liseyi bitirene kadar Ankara'da bulunmuştur. Üniversite eğitimi için Kıbrıs'a gitmiştir.  2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almıştır. Daha sonra İstanbul'a gelerek birçok dizi ve filmlerde yer almıştır. Yer aldığı projelerden bazıları ise şöyledir: Unutulmaz, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney,Azize, Hepimiz Birimiz İçin, Aşk Yeniden, Güneşi Gördüm, Nar Yarası, Acı Tatlı Ekşi, Görümce, Cebimdeki Yabancı,Gölgeler ve Suretler, Güzel Günler Göreceğiz.


 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 15:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep taş
Recep taş - 1 ay Önce

Sizin için en hayırlısı islamı kabul etmek olacaktır size islamı tavsiye ve tebliğ ediyorum ki kurtuluşâ eresiniz sizin için en kârlı olan budur

SIRADAKİ HABER