Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu neden Sefirin Kızı'ndan ayrılıyor?

Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor. Neslihan Atagül'ün ayrılığından sonra Uraz Kaygılaroğlu'nun da Sefirin Kızı dizisinden ayrılacağı öğrenildi. İşte detaylar..

Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor mu? Uraz Kaygılaroğlu neden Sefirin Kızı'ndan ayrılıyor?

 Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sefirin Kızı'ndan kötü haber geldi. Dizinin sevilen başrol oyuncuları dizinin kadrosundan ayrılıyor. Sefirin Kızı adlı dizide Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül ve  Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu dizinin kadrosundan ayrılıyor.  Neslihan Atagül sağlık problemleri nedeni ile diziden ayrılmak zorunda kaldı. Peki Uraz Kaygılaroğlu diziden neden ayrılıyor?

Uraz Kaygılaroğlu neden Sefirin Kızı'ndan ayrılıyor?

Sefirin Kızı dizisinden üzen ayrılık yaşanıyor. Sefirin Kızı Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül'den sonra Gediz'i canlandıran Uraz Kaygılaroğlu'da  diziye veda ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyordu. Neslihan Atagül'ün ayrılığının ardından  ise senaryo tamamen değişti. Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı dizisine dahil oldu. Yeni senaryoda da Uraz Kaygılaroğlu dizinin kadrosundan ayrılıyor. Sefirin Kızı dizisinden kendi ayrılmak istediği için kadrodan çıkan  Uraz Kaygılaroğlu yapımla anlaşarak diziden ilerleyen bölümlerde çıkacağı kesinleşmişti fakat Neslihan Atagül'ün ayrılmasından sonra senaryo değişince bu karar öne alındı. Yaklaşık 2 ay sonra diziden ayrılması beklenen oyuncu senaryo değişince bir kaç bölüm sonra kadrodan ayrılacak. Yeni senaryoda Engin Akyürek  ve Tuba Büyüküstün aşkı ekranlara gelecek. İkili daha öncede Kara Para Aşk dizisinde beraber oynuyorlardı. 

Sefirin Kızı her pazartesi Star Tv ekranlarında saat 20:00'de yayınlanıyor!

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

30 Haziran 1987 yılında Balıkesir'de dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Birçok dizi ve filmde yer almıştır. 2014 yılında Melis İşiten’le dünya evine giren Uraz Kaygılaroğlu'nun Ada adında bır kızı bulunmaktadır. Melis İşiten'le 2019 yılında boşanmışlardır. Yer aldığı  projelerden bazıları şunlardır;

Diziler: Pis Yedili Harem Sefirin Kızı Aynen Aynen Masum Değiliz Baba Candır Yedi Güzel Adam Es Es

Filmler: Eltilerin  Savaşı Mezuniyet Dönerse Senindir Ejder Kapanı Çakallarla Dans 5 Karakomik Filmler

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER