Ünlü Doktordan Skandal Yorum

Bir canlı yayına katılan ünlü doktor Cihan Aksoy yapmış olduğu skandal açıklamalarda kısa sürede çeşitli eleştiri ve tartışmaların hedefi haline geldi.

Ünlü Doktordan Skandal Yorum

Ekranların en çok izlenilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan zahide Yetiş tarafından hafta içi her gün ekranlara gelen programda sağlıktan, yaşama, makyaja ve daha pek çok konuya değinen açıklamaların yapıldığı biliniyor. Özellikle ünlü ve başarılı doktorların konuk edilmesinden sonra programda hastalık şikayetleri ile boğuşan pek çok kişinin tepkisinin ve geri dönüşlerinin olumlu olduğu biliniyor. Bunun ardından sabah saatlerinde yeni bir program açılırken canlı yayında yapılan bir konuşma adeta soğuk duş etkisi yarattı. 

Zahide Yetiş'in konuğu olan ünlü doktor Cihan Aksoy ortopedi konusunda çeşitli çalışmaları ile dikkat çekerken seyircilerin şikayetlerine çözüm bulabilmek amacıyla bu konuda çeşitli çalışmaların yapıldığı açıklanmıştı. seyircilerden mail olarak gelen soruların doktor tarafından yanıtlandığı sırada bir izleyici  11 yaşındaki kızının dizlerinden sürekli olarak çatırdama seslerinin geldiğini ve ne yapabileceklerini sormuştu. 

Bu sorunun karşısında programın sunucusu Zahide Yetiş ise 'aman hocam 11 yaşındaki çocuğun dizlerinden neden böyle bir ses gelir. Bu yaşımızda bizimde dizlerimizden ses geliyor' ifadelerini kullandı. Ünlü doktor Cihan Aksoy ise bu durumda oldukça esprili bir yanıt vermek isterken istemeden bir skandala imza attı. Ünlü doktor açıklamalarında '11 yaşındaki kızlar çıtır olurlar. Ses bu yüzden geliyor olabilir. Sizde ses geldiğiniz söylüyorsunuz o halde sizde çıtırsınız' ifadelerini kullandı. Bunun üzerine programın sunucusu sadece gülümsemekle yetinirken ekran başındakilerden duruma çok tepki geldiği öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 19:43
YORUM EKLE