Tuğba Özay : AB'nin Hristiyan Birliği Olduğunu Ben Dillendirdim

Katıldığı bir açılışta referandum sorularını yanıtsız bırakan Manken Tuğba Özay, kimsenin dillendirmediği dönemde AB'nin Hristiyan Birliği olduğunu kendisinin dillendirdiği söyledi.

Tuğba Özay : AB'nin Hristiyan Birliği Olduğunu Ben Dillendirdim

Steakhouse açılışına katılan Tuğba Özay, AK Partili Kağıthane Belediye Başkanı'nı kadın kolları ve ve gençlik kollarının çalışmaları sebebiyle takdir etti Steakhouse zinciri Beevest Burger ve Steakhouse, 15. şubesini Kağıthane'de hizmete açtı.

Açılışa Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Tuğba Özay ve Bekir Aslantaş'ın yanısıra iş ve siyaset dünyasından tanınmış isimlerde katıldı. Kurdeleyi Özay'la beraber kesen Kılıç, ünlü modele Sadabat Camii'nin olduğu tablo hediye etti.

Referandum konusundaki soruları yanıtsız bırakan Tuğba Özay, ünlü isimlerin daha çok siyasete girmesi gerekiğini söyleyen Fazlı Kılıç'a "Ben uzun zamandır siyasetle iç içeydim. Kimse dillendirmeden Avrupa Birliği'nin Hristiyan Birliği olduğunu ve kendi içimizde birlik olmamız gerektiğini dillendirdim. AK Parti'nin kadın kolları ve gençlik kollarının çalışmalarını çok beğeniyorum" dedi.

Özay, 2015 genel seçimlerinde CHP'den milletvekili aday adayı olmuştu.

Nusret'e meydan okudu

Kurdele kesiminden sonra et tezgahının arkasına geçen Tuğba Özay, ızgara yapmayı da ihmal etmedi. Nusret'in tuz dökme hareketini ti'ye alan Özay, "Nusret'in döktüğü gibi tuz dökülmez. Boşa gidiyor. Tuz normalde yakından dökülür. Mutfakta çok iyiyim. Güzel yemek yaparım. Etle de aram iyi ama ben daha çok sebze yemeklerini yiyorum. Survivor'da değil et, yemeksizlikten çöp bile karıştırdım. Bu sene Adem ile İlhan Mansız'ı favori görüyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 00:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
MehmetK
MehmetK - 2 yıl Önce

burada da mı nusret? ayrıca steakhouse nedir ya? biftek evi güme mi gitti arkadaş? iyice saçmalamaya başladılar artık, bence buna önlem alınmalı