Tozkoparan İskender 8. ve 9. bölüm saat kaçta yayınlanacak?

Tozkoparan İskender bu hafta sonuna özel iki bölüm peş peşe yayınlanacak. İşte detaylar..

Tozkoparan İskender 8. ve 9. bölüm saat kaçta yayınlanacak?

Tozkoparan İskender dizisinden sevindiren haber! 2 bölüm peş peşe yayınlanacak!

Çoçuklar tarafından çok sevilen Tozkoparan İskender dizisi yeni yayın hayatına bomba gibi  başladı. Değisen senaryo ve oyuncu kadrosu ile 3. sezonuna da iddiali giriş yaptı.Uzun süren bekleyiş sona ererek TRT 1 ekranlarında 2 sezondur yayınlanan fenomen dizi 3.sezonuyla yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Tozkoparan dizisi adını değiştirerek Tozkoparan İskender oldu. Tozkoparan İskender'in ilk 7 bölümü yayınlandı. Bu hafta sonu yayınlanacak olan yeni bölümde ise sürpriz yapılarak 2 yeni bölüm peş peşe yayınlanacak. Peki Tozkoparan İskender'in 8. ve 9 .bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte tüm merak edilen haberimizin devamında yer alıyor.

 Tozkoparan İskender yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tozkoparan İskender dizisinden öğrencilere sürpriz yaparak 2 yeni bölüm birden ekranlara gelecek. Tozkoparan İskender'in 8. ve 9. bölümü pazar günü peş peşe yayınlanacak. Tozkoparan İskender dizisinin yeni bölümleri 7 Şubat Pazar günü saat 16:00'da TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Tozkoparan İskender kadrosunda kimler var?  

Dizinin kadrosunda eski isimler olduğu gibi yeni isimlerde bulunuyor. Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan Suna Selen  gibi  isimler bulunuyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.  Tozkoparan İskender dizisi okçuluk, kahramanlık üzerine kurulu hikayesi ve bol  kahkahalı  sahneleri ile özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek ailecek izleniyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER