Tozkoparan İskender 3.bölüm ne zaman? Saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?

Tozkoparan İskender'in 3.bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Tozkoparan İskender'e dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Tozkoparan İskender 3.bölüm ne zaman? Saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?

 Aylardır sabırsızlıkla beklenen Tozkoparan İskender geçtiğimiz hafta yayın hayatına  başladı .Uzun süren bekleyiş sona erdi .TRT 1 ekranlarında 2 sezondur yayınlanan fenomen dizi 3.sezonuyla yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Tozkoparan dizisi adını değiştirerek Tozkoparan İskender oldu. Peki Tozkoparan İskender'in 3. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni sezonda eski isimlerden kimler var? Mete ve Kerem dizide olacak mı? İşte tüm merak edilen haberimizin devamında yer alıyor.

Tozkoparan İskender dizisi 2 Ocak Cumartesi TRT 1 ekranlarında başladı.  Yılbaşına özel ilk iki bölüm yayınlandı. Dizi 10 Ocak Pazar itibari ile her pazar saat 17:30 da yayınlanmaya devam edecek.

Tozkoparan İskender kadrosunda kimler var? Mete ve Kerem olacak mı? Dizinin kadrosunda eski isimler olduğu gibi yeni isimlerde olacak.  Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert ErdoğduFırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ,Suna Selen  gibi  isimler bulunuyor.

 Tozkoparan'ın sevilen başrol oyuncuları Mete ve Kerem yeni sezonda olup olmayacakları merak ediliyor. Peki Tozkoparan İskender'de Mete ve Kerem olacak mı?

Özgür Ege Nalcı ( Mete) dizide olacak mı?

Tozkoparan'da Mete'yi canlandıran Özgür Ege Nalcı hikayesi bittiğinden yeni sezonda olmayacak.

Doruk Kaan Aslan ( Kerem) dizide olacak mı?

Tozkoparan'da Kerem'i canlandıran  Doruk Kaan Aslan 'da yeni sezonda olmayan isimlerden. 

Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandıracak. Tozkoparan İskender dizisi okçuluk, kahramanlık üzerine kurulu hikayesi ve bol  kahkahalı  sahneleri ile çok sevilecek.

Tozkoparan İskender 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Tozkoparan İskender 3.sezonu ile 2 Ocak Cumartesi saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yeniden başladı. Yılbaşına özel ilk iki bölüm birden yayınlandı. 3.bölüm ise bugün yayınlanacak. Dizi bugünden itibaren her pazar saat 17:30'da yayınlanacak.

10 Ocak  pazar saat 17.30 ile 3. bölümü yayınlanacak ve her pazar aynı saatte yayınlanmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet durdu
ahmet durdu - 5 gün Önce

trt 1 de tövbeler olsunu gösteriyor

Tozkoparan iskender
Tozkoparan iskender - 5 gün Önce

Evet TRT 1 de tövbeler olsun gösteriyor

MEHMET SALİH AKTUN
MEHMET SALİH AKTUN @Tozkoparan iskender - 4 gün Önce

trt 1 akşam değil saat 1730 da normal diziler gibi akşam 20.00 da değil yukarıda yazıyo

SIRADAKİ HABER