Tozkoparan İskender 3. bölüm izle! Tozkoparan İskender 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tozkoparan İskender 10 Ocak Pazar 3.bölümü ile ekranlara geldi. Peki 3. bölümde neler oldu? 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tozkoparan İskender 3. bölüm izle! Tozkoparan İskender 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Tozkoparan'ın devamı Tozkoparan İskender 3.sezonuyla TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladı. İlk iki bölümü yılbaşına özel olarak 2 Ocak Cumartesi günü saat 20:00'de yayınlanan dizi bugün  3.bölümü ile ekranlara geldi. 3. bölümde neler olduğu izleyemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler tarafından merak edilip araştırılıyor. 
İşte  3. bölüme ait detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Tozkoparan dizisi 3.sezonunda ad değiştirerek Tozkoparan İskender olarak yayın hayatına devam ediyor. Dizi geçtiğimiz hafta ilk iki bölümü ile ekranlara gelmişti. 10 Ocak Pazar
günü ise 3.bölümü yayınlandı. Tozkoparan İskender dizisi okçuluk, kahramanlık , başarı üzerine kurulu hikayesi ve bol  kahkahalı  sahneleri ile özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek izleniyor.

Tozkoparan İskender kadrosunda hangi oyuncular var?
Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, 
Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen  gibi  isimler bulunuyor.

Tozkoparan İskender hangi kanalda yayınlanıyor?
Tozkoparan İskender TRT 1 ekranlarında pazar günleri saat 17:30'da yayınlanıyor.

Tozkoparan İskender 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Dizinin 4.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Tozkoparan İskender dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında paylaşacağız.

Tozkoparan İskender 3.bölümde neler oldu?

İskender tekrardan Salih ve Fikri ile beraber olmanın sevincini yaşamaktadır. Asıl ismi Giovanni olan Cihangir, ise İskender'in düşmanıdır. İskender'e zarar vermek için farklı farklı planlar yapmaktadır. İskender hırsızlarla kavga ederken zihgirini düşürür. Bunu fark eden Mavi Ay zihgiri alır ve gider. İskender'in aklı ise zihgirde kalmıştır. İskender Mavi Ay'ın peşinde gitmek istesede Salih bu duruma engel olur.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER