Tom Cruise'a Kendi Tarikatından Şok Suçlama!

Geçtiğimiz günlerde set çalışanlarını koronavirüsü önlemlerine uymadığı gerekçesiyle azarlayan ses kayıtları basına düşen Tom Cruise'a şok suçlama geldi. Scientology tarikatından ayrılan oyuncu Leah Remini, ünlü oyuncunun reklam yaptırdığını iddia etti. Ünlü oyuncu ayrıca "Tom tecavüz mağdurlarının suçu ve tacizi ihbar etmesini engelleyen bir tarikatın üyesi" suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.

Tom Cruise'a Kendi Tarikatından Şok Suçlama!

Ünlü oyuncu Tom Cruise'a reklam suçlaması geldi. Scientology tarikatından ayrılan oyuncu Leah Remini, Tom Cruise'un çok konuşulan ses kayıtlarını kendisinin basına sızdırdığını söyledi ve amacının reklam yapmak olduğuna dikkat çekti. Leah Remini ayrıca Tom Cruise için "Tom tecavüz mağdurlarının suçu ve tacizi ihbar etmesini engelleyen bir tarikatın üyesi dedi.

Görevimiz Tehlike 7'nin çekimleri sırasında set çalışanlarına bağıran ve Tom Cruise'un reklam yaptığı öne sürüldü. Koronavirüs önlemlerine uymayan set çalışanlarına küfür ederek azarlamasının ses kayıtları basına sızdırılan oyuncu büyük bir reklam kampanyası olarak böyle bir yol izlemiş.

Scientology tarikatının eski üyelerinden biri olan oyuncu Leah Remini, Tom Cruise'un sızan ses kaydına dair bir röportaj verdi. Ünlü oyuncu bunun büyük bir reklam kampanyası olduğunu iddia etti. Leah Remini, Tom Cruise'un sosyal medyada viral olan set çalışanlarını koronavirüs önlemlerine uymadığı gerekçesiyle bir konuşma çekere azarladığı ses kaydının bilerek sızdırıldığını ve bunun da planlayıcısının Tom Cruise olduğunu iddi etti.

Remini, ünlü oyuncu Tom Cruise'un çalışma arkadaşlarını katiyen önemsemediğini ve bu patlamanın istismarcı kişiliğinin sadece bir diğer örneği olduğunu söyledi.

"TOM TECAVÜZ MAĞDURLARININ SUÇLUYU İHBAR ETMESİNİ ENGELLEYEN BİR TARİKATIN ÜYESİ"

Leah Remini'nin dikkat çeken açıklamaları şu şekilde; 

"Tom'un ortaya çıkan tepkisi onun gerçek kişiliğini gösteriyor. O istismarcı biri. Buna tanık olmuştum, eski kız arkadaşı, çalışanlar ve arkadaşları benzer istismarlardan bahsetmişti. Gerçek Tom bu. Bu Tom'un çikolatalı kurabiyeler yapmak için doğru malzemeler olmadığında ev görevlilerine verdiği tepkinin aynısı. 

Tom ekibinin ailelerini umursamıyor ve bunların hepsi tanıtım için. Tom aile değerlerine inanmaz. Bahse girerim Tom bu reklamı kendisi için yazdı ve Scientology asistanı kaydını alarak yayımladı.

Tom, pedofillerin mağdurlarının polise ihbarda bulunmasını yasaklayan bir tarikatın üyesi, Tom tecavüz mağdurlarının suçu ve tacizi ihbar etmesini engelleyen bir tarikatın üyesi ve eğer bunu yaparlarsa onun tarikatı bu kişilerinin yaptıklarından ötürü hayatlarının yok edilmesi gerektiğini söylüyor."

Tom, bu ‘iyi adam' rolünü uzun süredir oynuyor. Çünkü Scientology politikasının istediği şey bu: Dünya çapında iyi bir imaj yaratmak ve ‘iyi davranışların' duyulmasını sağlamak. Ama aslında eylemlerine bakarsanız, tutarlı biri olmadığını görürsünüz."

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 22:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER