Survivor Yarışmacısından İlhan Mansız İddiası

Survivor yarışmasının ilk elenen ismi Seda Demir yapmış olduğu açıklamalarda İlhan Mansız hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

Survivor Yarışmacısından İlhan Mansız İddiası

Ekranların yayınlandığı ilk andan itibaren reyting rekorları kıran yarışması Survivor her yıl yeni bölümleri ile birlikte izleyiciler tarafından heyecanla ve merakla takip ediliyor. Bunun ardından bu yıl ünlüler ve gönüllüler adasında yaşanan rekabet, olaylar ve yarışmalar izleyicilerin nefesini tutarak izlemelerini sağlıyor. Yarışmanın ilk elenen ismi oyunculuk kariyeri olan Seda Demir olurken şimdilerde yarışmayı eleştirdiği ve yorumladığı bir televizyon programında sık sık boy göstermeye başladı. 

Her geçen gün yapmış olduğu yeni açıklamalarla birlikte gündemde ilgi çekici bazı konulara yer verdiği biliniyor. Elendikten sonra ilginç bir itirafta bulunarak gençlik zamanlarında İlhan Mansız'a aşık olduğunu itiraf etmiş ancak yaşadıkları kavga nedeniyle bu durumu dile getirmeyi tercih etmediğini açıklamıştı. Bu durum hala konuşulurken bu sefer ilginç bir iddiayı ortaya atması oldukça dikkat çekti. 

Yarışmada İlhan Mansız'ın büyük bir çevresinin ve popüleritesinin bulunduğunun bilinmesi üzerine bu konuda diğer yarışmacıların eski futbolcudan çekindiğini dile getirdi. İlhan Mansız'ı dışarıda destekleyen büyük bir kitlenin olduğunun bilinmesinden dolayı yaşanan tartışmalarda ve kavgalarda dahi kimsenin çok fazla konuşamadığı, eski futbolcunun sözlerine karşılık çok fazla cevap veremediklerini iddia etti. Bu durum karşısında insanların adada kalmak için yapmaması gereken şeyler yaptığını dile getirirken programın sunucusu olan Hakan Hatipoğlu ise bu durum karşısında 'İşte bu güç ve liderlik' yanıtını vererek desteklediğini göstermiş oldu. 

YORUM EKLE