Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 9 Ocak 1. Bölüm Nefes Kesti

Survivor 2021 ilk bölümü bu akşam ekranlara geldi. Survivor ödül oyunu ise izleyenlere büyük keyif verdi. Uzun bir parkur sonrasında atış yapan yarışmacılar seyir zevki yüksek bir karşılaşma sundu. Peki 9 Ocak Cumartesi ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 9 Ocak 1. Bölüm Nefes Kesti

Ekranlara hızlı bir dönüş yapmayı planlayan Survivor nefes kesen kadrosu ile ilk tanıtım videosunu yayınlamıştı. Survivor 2021 kadrosunun belirlenmesi ile beraber 9 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başladı. Her sene büyük ilgi ve merak uyandıran bu yarışma yeni yayın hayatı boyunca da akıllarda uzun bir süre yer edinecek.

Survivor 2005 yılında ilk bölümünden itibaren çetin yaşam mücadelesi ile bilinmektedir. Yarışma konseptinde yer alan iki takımın birbiri ile kıyasıya mücadelesini anlatan Survivor, büyük bir merakla yayın tarihini beklemektedir. Ünlüler ve Gönüllüler takımı adı altında elemelerden geçen yarışmacılar parkurlara hazırlanmaktadır. Issız bir adada sürecek olan yaşam mücadelesi ile beraber belli oyunlar oynanmaktadır. Dokunulmazlık ve ödül oyunları adı altında kaybeden takım adasına dönerken kazanan takım ise verdiği mutluluktan dolayı avantajlardan yararlanmaktadır. Ödül oyunlarının her hafta konseptleri değişmektedir. İletişim, yemek, erzak ve daha birçok ödülün yanı sıra kazanan takım bu faydalardan yararlanmaktadır. Dokunulmazlık oyunları ile yapılan eleme sistemleri de sona kalan şampiyonun zeminini oluşturmaktadır.

Survivor 2021 kadrosu ile beraber Gönüllüler ve Ünlüler takımı arasında kıyasıya rekabet başladı.

odul-oyununu-kim-kazandi

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU 9 OCAK

Survivor ilk bölüm karşılaşmasında takımlar iki adet ödül oyunu oynadılar. Birinci oyun bir su oyunuydu. Yüzme yarışında karaya ilk ulaşan takım bir puan almaktaydı. 5'te sona eren karşılaşma için ünlüler takımı 5-1 skorla ezici bir üstünlükle oyunu kazanmayı başardı. İlk ödül oyunu kapsamında ünlüler baraka ödülü kazandı. Gönüllüler ise kendi barakalarını yapmak zorunda kalacaklar.

İkinci ödül oyunu ise uzun bir parkur oyunuydu. Ödül; yarışmacıların adada kullanabilecekler zıpkın ve balık av malzemeleri idi. Finali Poyraz yaparak Gönüllüler takımlarına ödülü kazandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER