Survivor Ödül Oyunu'nda gerginlik

Dün akşam yayınlanan Survivor'un yeni bölümünde oynanan Ödül Oyunu'nda ortalık iyice gerildi.

Survivor Ödül Oyunu'nda gerginlik

Survivor’da dün yayınlanan ödül oyununda heyecan dolu dakikalar yaşanırken, ödülü kazanan ve ziyafeti hakeden takım gönüllüler oldu. Ödülü kazandıktan sonra karmaşa olan gönüllüler adasında ortalık karıştı. Yeni yayınlanan fragmanda ise Serhat’ın sakatlandığı görülüyor.

Survivor’un en son yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımında ortalık iyiden iyiye karıştı. İki ayrı gruba bölünen Gönüllüler’de grup içi atışmalar ve gerginlikler sürüyor. Gönüllülerde yer alan Erdi ve Berna arasında çıkan tartışmalar dur durak bilmiyor. Erdi Berna’ya destek olmaya çalışırken Berna tarafından azar işitiyor ve kimsenin buyunduruğu altında olmadığını söyleyerek Erdi’ye çıkışıyor.

Dün akşam saatlerinde gösterilen ödül oyunu gecesi oldukça keyifli anlara sahne oldu. Heyecanın dorukta olduğu ödül oyunu, sezonun en iyi ödül oyunlarından biri olarak tarihe geçti. Gözleri bağlı bir şekilde çıktıkları platformda sadece birbirlerinin elleri ve ayaklarına bağlı olan zilleri duyarak yarışan yarılmacılar birbirinin sırtlarında bulunan bayrakları almaya çalıştı. Her bir bayrağı alan yarışmacı kendi takımına puan katarak ödüle bir adım daha yaklaşmış oldu.

GERGİNLİK YAŞANDI

Ödül oyunu sırasında çıkan bir kavga izleyicileri hayrete düşürdü. İletişim ödülü oyunu sırasında Fatih Hürkan ile İlhan Mansız arasında başlayan sözlü atışmalar gerginlik ile devam etti. İki tarafın da sesi oldukça yüksek çıkan oyuncular arasında çıkan kavgada Hürkan’ın kullandığı kelimeler yüzünden İlhan Mansız’ın sinirlenmesiyle birlikte kavga çıktı.

YORUM EKLE