Survivor Market / Erzak Oyununu Kim Kazandı? 10 Ocak Ödül Oyunu

10 Ocak Pazar günü Survivor erzak ve market oyunu nefes kesti. Ünlüler ve gönüllüler arasındaki kıyasıya rekabet bu akşam market ödülüyle ekranlara geldi. Ödülü kazanan takım 1 hafta boyunca karnını doyuracak market ödülünü alacak.

Survivor Market / Erzak Oyununu Kim Kazandı? 10 Ocak Ödül Oyunu

Survivor 2021 yarışması ile ilgili ilk video yayınlandı. Yayınlanan video içerisinde yarışmacılar ile ilgili bilgiler de yer alırken yarışmacıların iddialı konuşmaları da dikkat çekti. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı içerisinde yer alan yarışmacılar yarışma ile ilgili konuşmalar yaparken aynı zamanda da iddialı olduklarını dile getirdi. Yayınlanan video sonrasında ise birçok kişi hakkında araştırmalar yapılmayan başlandı. 

Survivor Tv8 ekranlarının sevilen ve en çok beğenilen yarışma programlarından birisi olmaya devam ediyor. Ülkemizde ilk olarak 2005 yılı içerisinde yayınlanan Survivor başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı tarafından ülkemize kazandırılmıştır. Yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile dikkat çeken Ilıcalı, genel olarak yurtdışında oldukça ses getiren programları ve yarışmaları ülkemize kazandırması ile biliniyor. Survivor market oyunu heyecanı bu akşama damga vurdu.

Yarışma genel olarak ıssız bir ada içerisinde geçerken yarışmacıları çok zorlu koşullar bekliyor. Herhangi bir şekilde dış dünyayla iletişim şansları bulunmayan, yemek ihtiyaçlarını karşılayamayan yarışmacılar bu zorlu koşullar altında başarılı olabilmek için mücadele ediyor. Yarışmacılar parkurlarda mücadele ederek kendileri ve takımları adına puan kazandırmayı hedefliyor. Kazanılan puanlar doğrultusunda ise parkurların sonunda bir takıma çeşitli ödüller veriliyor. Yemek ödülü genel olarak yarışmacılar açısından büyük bir önem arz etse de psikolojik olarak ve motivasyon kaynağı olarak verilen iletişim ödülü de yarışmacıların kilometrelerce ötede olan sevdikleri ile konuşabilme şansını veriyor. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı adı altında iki farklı ekibin mücadele ettiği yarışmada yarışmacıların yavaş yavaş elenerek adaya veda etmesi ile birlikte takımlar birleşiyor ve bireysel mücadele başlıyor. Ünlüler takımı içerisinde bu sene birçok sporcu bulunurken Survivor 2021 yarışmasına gönüllüler takımının da damga vurması bekleniyor. Survivor 10 Ocak market oyununu hangi takım kazandı?

survivor-market-oyunu-10-ocak-kim-kazandi

SURVİVOR MARKET OYUNU 10 OCAK

Bugün kazanan takımı bir besin beklediği biliniyordu. İlk market ödülü Trendyol hızlı marketten yumurta oldu. Ödülü kazanan takım 1 hafta boyunca keyfini yaşayacak. Kişi başı 3 yumurta hakkı olacak. Kazanan takım kaybeden takıma göre 1.5 kat daha fazla erzak sahibi olacak. Bu kural iki takıma da verilecek yağ, pirinç gibi temel besin maddeleri için geçerli olacak maddeler.

Gönüllüler ve ünlüler arasındaki market oyunu 10 Ocak Pazar akşamı ekranlara geldi. TV 8 ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Survivor oyunu bu akşam bol aksiyonuyla nefes kesti. Bir takım oyunu olan market oyununu kazanan takım kişi başı 3 yumurta hakkı elde edecek. Buna ek olarak erzakları diğer takıma göre %50 daha fazla olacak.

Market oyununu kazanan takım Ünlüler takımı oldu!

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 23:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER