Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Cemal sakatlığı nedeniyle ayrılacak mı?

Survivor 2021 yarışmacılarından Cemal Hünal dün akşam sakatlık nedeniyle oyundan çıktı. Bugün sosyal medyada yer alan iddialara göre Cemal Hünal'ın diskalifiye olduğuna dair bilgiler paylaşıldı.

Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu? Cemal sakatlığı nedeniyle ayrılacak mı?

Survivor yarışma programı dün akşam itibariyle TV 8 ekranlarında yeni yayın dönemine başladı. 600 bin kişi arasından yapılan seçmelerle bu yıl yarışacak Ünlüler ve Gönüllüler takımları belirlendi. Dün yayınlanan ilk bölümüyle Survivor, reytingleri alt üst etti. Geçtiğimiz yıla göre daha çekişmeli oyunlar izlediğimiz Survivor 2021 programında iki ödül oyunu geride kaldı. Bugüne damga vuran olay ise Cemal Hünal diskalifiye haberlerinin paylaşılması oldu.

Yarışmacılar ilk bölümde adalarına ayak basmadan ödül oyununa merhaba dedi. Suda gerçekleştirilen ilk ödül oyununda yarışmacılar yüzme yarışı gerçekleştirdi. Takım olarak karaya ilk ulaşan takım 1 puanın sahibi olurken, Ünlüler takımı 5-1'lik skorla ödülü kazanan takım oldu. Acun Ilıcalı'nın da ifade ettiği üzere, bu yıl ünlüler takımı su oyunlarında oldukça avantajlı gibi görünüyor. Ödülü kazanan takım barınak ödülünü kazandı. Ünlüler takımı rahat barınaklarında uyurken, gönüllüler takımı kendi barınaklarını yapmak zorunda kalacaklar. İkinci oyunda ise yarışmacılar parkura çıktı. Yapımı 3 hafta süren parkurda gönüllüler takımı skoru 7-1'e getirmeyi başardı. Bu noktadan sonra geriden atak yapan ünlüler takımı üst üste sayılar alsa da, oyunu kazanan gönüllüler takımı oldu. İkinci ödül oyunu sonrasında zıpkın ve av malzemelerini adasına götüren takım gönüllüler oldu.

CEMAL HÜNAL DİSKALİFEYE

Ödül oyunlarında küçük bir sakatlık yaşayan Issız Adam lakaplı Cemal Hünal oyundan çıkmıştı. Kenardan takımına desteği sürdüren Cemal Hünal'in dün akşam yayınlanan bölümde sağlık durumu oldukça iyi gözüküyordu. Bugün sosyal medyada yer alan iddialara göre, Cemal Hünal'ın sakatlığının ilerlediği ve ada şartlarına uyum sağlayamadığı nedeniyle diskalifiye olduğu iddia edildi. Survivor Cemal Hünal diskalifiye oldu mu sorusu günün en çok konuşulan maddeleri arasında yer aldı. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümle birlikte Cemal Hünal sağlık durumuna ilişkin son haberleri almış olacağız. Adaya ayak bastığı andan itibaren kamp hayatıyla ilgili verdiği bilgilere bakarak, Cemal Hünal'ın adaya uyum sağlayamaması söz konusu değil gibi görünmektedir. Diskalifiye haberlerinin muhtemelen doğruluk payı bulunmamaktadır. Survivor yeni bölüm bu akşam 20.00 itibariyle TV 8 ekranlarında yayınlacak.

Cemal Hünay Bilgileri

Issız Adam filmiyle yıldızını parlatan Cemal Hünal, 1976 İstanbul doğumludur. Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra disiplin problemiyle eğitimine devam edebilmesi için İskoçya'ya gönderildi. Kısa bir dönem Londra'da eğitimine devam ettikten sonra oyunculuk eğitimi için Los Angeles'e yerleşmiştir. Aldığı eğitimler sonrasında Çağan Irmak ile çalışma şansı buldu. 2007 yılında başladığı televizyon kariyerine 2019 yılı Tozkoparan projesine kadar devam etmiştir. Survivor 2021 sezonunda Cemal Hünal'ı TV 8 ekranlarında görmeye devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 19:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma kartal
Fatma kartal - 5 gün Önce

540 pirimi dolduran ucretli öğretmenlere 10 bin kontenjan ayrılmalı hak olan budur

SIRADAKİ HABER