Survivor 2021 Kadrosu | Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı İsim Listesi

TV 8 ekranlarında bu akşam Survivor 2021 kadrosu ilk kez parkura çıkıyor. Acun Ilıcalı'nın uzun yıllardır en başarılı projesi olan Survivor, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yeni başlayan sezonda ise 2021 Survivor kadrosu, ünlüler ve gönüllüler takımındaki yarışmacıların isim listesi merak konusu oldu.

Survivor 2021 Kadrosu | Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı İsim Listesi

Survivor 2021 programı 9 Ocak Cumartesi akşamı itibariyle ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Yıllardır TV 8 ekranlarında reyting rekorları kıran yarışma programı bu akşam itibariyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 600 bin kişi arasından yapılan seçmelerle birlikte bu sezon yarışacak ünlüler ve gönüllülerin isimleri belli oldu. Rekabetin yüksek olacağı yarışma programı Cumartesi günleri saat 20.00'da TV 8 ekranlarında olacak.

SURVİVOR 2021 KADROSU

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital televizyon projesi Exxen'de geçtiğimiz gün Survivor 2021 seçmeleriyle ilgili bir videoya yayınlandı. 600 bin kişi arasında yapılan elemeler sonucu adaya gidecek isimler netlik kazandı. Eski yarışmacılarında ziyarette bulunduğu Survivor seçmelerinde, yeni yarışmacılar adaya gidebilmek için zorlu parkur ve mülakatları geçmesi gerekti. Yayınlanan ilk bölümde iki sakatlıkla yayın hayatına başlayan Survivor, Cumartesi gecelerinin rakipsiz programı olmaya hazırlanıyor. Karantina nedeniyle evlerinde oturan milyonlarca kişi bu akşam Survivor'ın ilk bölümünü izleyecek. Programın reytinleri ise herkes tarafından merak ediliyor. Karantinanın yardımıyla Survivor bu sezon kendi rekorunu kırabilir.

9 Ocak 2021 Cumartesi saat 20.00'da TV 8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Survivor yeni sezon için kadrolarda belli oldu. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya rekabet bu sezon TV 8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor 2021 kadrosu şu şekilde:

ÜNLÜLER TAKIMI 2021

Barış Özbek
Melis Sezer
Çağrı Atakan
Cemal Hünal
İsmail Balaban
Meryem Kasap
Hayrettin Karagöz
Batuhan Karacakaya
Merve Aydın
Öykü Çelik

survivor-2021-kadrosu-unluler-takimi

GÖNÜLLÜLER TAKIMI 2021

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Sancakay Ilım Morgül
Hanzade Ofluoğlu
Sena Özdemir
Steven Salam
Emin Günenç
Aleyna Kalaycıoğlu
İlayda Şeker
Yunus Emre Karabacak
Uğurtan Dora
Yiğit Poyraz
Ayşe Yüksel

survivor-2021-kadrosu-gonulluler-takimi

Yarışmacıların isimlerinin üzerine tıklayarak biyografilerine ve merak ettiğiniz tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat ozlaf
murat ozlaf - 6 gün Önce

Gonululet

SIRADAKİ HABER