Son Yaz Yağmur Kimdir? Son Yaz Yağmur Gerçek Adı Ne? Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Fox Tv'nin yeni dizisi Son Yaz başlıyor. Son Yaz dizisi bu akşam ekranlara geliyor. Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan kimdir? Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında? Hafsanur Sancaktutan sevgilisi kim? Hafsanur Sancaktutan kimin sevgilisi? Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında? Son Yaz Yağmur gerçek adı ne? Son Yaz Yağmur kaç yaşında? Son Yaz Yağmur Hafsanur Sancaktutan rol aldığı diziler? Hafsanur Sancaktutan nereli?

Son Yaz Yağmur Kimdir? Son Yaz Yağmur Gerçek Adı Ne? Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Fox Tv'de bu akşam başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi seyirciyle buluşacak. Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan merak edildi. Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında?

Son Yaz dizisi tanıtımları ve oyuncu kadrosu ile merakla bekleniyor. O merak bu akşam bitiyor. Son Yaz dizisi bu akşam ekranlara geliyor. İlk bölümü yayınlanacak olan Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan merak edildi. 

Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan merak edildi. Güzel oyuncunun özellikle kaç yaşında oludğu ve sevgilisi merak edildi. Dizide Funda Eryiğit ile anne kızı oynayan oyuncu gerçekte kaç yaşında?

Son Yaz dizisinde Fundar Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın anne kızı oynaması seyirci tarafından yadırgandı. Oldukça birbirine yakın yaşta duran iki kadın oyuncunun bu durumu karakterleri takm olarak yansıtmadığı gerekçesiyle eleştirilmeye başlandı bile. Peki Hafsanur Sancaktutan gereçkte kaç yaşında? 

Son Yaz Yağmur, Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandıran oyuncu Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000’de Ankara'da dünayaya gelmiştir. Hafsanur Sancaktutan daha önce Gülperi dizisinde Fidan karakterine, Aşk Ağlatır dizisinde de Ada karakterine hayat vermiştir. Çocukluktan beri oyuncu olmak isteyen Hafsanur'un Son Yaz performansı merakla bekleniyor.

Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı diziler;

Gülperi 
Aşk Ağlatır
Son Yaz 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 22:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER