Son Yaz Oyuncuları Kimler? Son Yaz Konusu? FOX TV Son Yaz Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Fox TV'nin Son Yaz dizi bugün başlıyor. Dizinin konusu merak edildi. Son Yaz oyuncuları kimler? Son Yaz karakterleri kimler? Son Yaz konusu nedir? Son Yaz Fox Tv konusu nedir? Son Yaz nerede çekiliyor? Son Yaz oyuncuları..

Son Yaz Oyuncuları Kimler? Son Yaz Konusu? FOX TV Son Yaz Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi bu akşam başlıyor. Dizinin tanıtımları merak uyandırdı. Son Yaz dizisi konusu merak edildi.. Son Yaz oyuncuları kimler?

Son Yaz dizisi tanıtımları ve oyuncu kadrosu ile merak edildi. Son yaz konusu nedir? Son Yaz oyuncuları kimler? Son Yaz karakterleri? Tüm detayları ile anlattık.. İşte Son Yaz dizisi kadrosu, karakterleri ve konusu.

Son Yaz dizisinin yapımcılığını Saner Ayar, yönetmenliğini ise Burak Arlıel üstleniyor. Son Yaz senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur kaleme alıyor.

Dizide Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi oyuncular yer alıyor..

SON YAZ KONUSU

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce tutukladığı mafya babası Selçuk Taşkın'dan sürpriz bir bir teklif alır. Selçuk Taşkın, deli fişek oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim'e emanet edip sahip çıkmasını ister. Taşkın bunun karşılığında tanıklık yapacaktır.

Selim işi nedeniyle Çeşmede'ki ailesinden ayrı, İstanbul'da tek başına yaşamaktadır. Selim, mafya babasının teklifini kabul etmek zorunda kalır ve Selçuk Taşkın'ın oğlunu 'zor kullanarak' ailesinin yanına Çeşme'ye getirir. Selim'in karısı Canan (Funda Eryiğit), hayatını Selim'e adamış bu nedenle özgüveni yerle bir olmuş bir karakterdir. Kızı Yağmur ( Hafsanur Sancaktutan) ise annesinin aksine hınçır bir kızıdır ve annesinin yeniden avukatlık yaparak ayakları üzerinde durmasını ister. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER