Son Yaz Dizisi Nerede Çekildi? Son Yaz Hangi İlde Çekildi? Son Yaz Dizisi Oyuncu ve Karakterleri

Fox Tv'nin yeni dizisi Son Yaz nerede çekildi? Son Yaz dizisi hangi şehirde geçiyor? Son Yaz dizisi konusu ne? Son Yaz dizisi oyuncuları kimler? Son Yaz dizisi ev kimin? Son Yaz dizisindeki ev nerede? Son Yaz dizisi Bodrum'da mı çekiliyor? Son Yaz karakterleri kimler?

Son Yaz Dizisi Nerede Çekildi? Son Yaz Hangi İlde Çekildi? Son Yaz Dizisi Oyuncu ve Karakterleri

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi bu akşam Fox Tv'de seyirciyle buluşacak. Son Yaz dizisi nerede çekildi merak edildi. Son Yaz dizisi karakterleri kimler?

Son Yaz dizisi bugün Çocukluk dizisinin yerine başlayacak. Son Yaz dizisi ilk bölümü ile bu akşam seyirci ile buluşacak. Dizinin tanıtımları sonrası dizinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Son Yaz dizisinin nerede çekildi araştırılmaya başlandı.

Fox'un yeni dizisi Son Yaz kadorsu ve konusu ile merak ediliyor. Son Yaz dizisinin özellikle nerede çekildiği ise başka bir merak konusu oldu. Son Yaz dizisi Çeşme ve Alaçatı’da çekiliyor. Dizinin oyuncuları İstanbul'da uzakta çekimler için Çeşme ve Alaçatı'da yer alıyor.

Son Yaz dizisinin Konusu ne? Son Yaz dizisininde Ali Atay, Selim Kara karakteri ile seyirci karşısına geçiyor. Selim Kara, dizide işine çok düşkün bir savcı olarak karşımıza çıkıyor. Savcı Selim, Çeşme’de ailesinden uzakta İstanbul’da tek başına yaşıyor. Selim konuşmayı sevmeyen bir karakter. Selim'in geçmişi ile ailesinin dahi bilmediği önemli sırları var.

Son Yaz dizisininde Akgün Gökalp karakteri ile karşımıza Alperen Duymaz çıkıyor. Akgün karakteri, genç, fevri ve tehlikeli aynı zamanda oldukça duygusal. Babası, 8 yıldır hapiste olan bir mafya babası. Annesi Akgün 10 yaşındayken, babasının düşmanları tarafından öldürülmüş.

Son Yaz dizisininde Canan Kara karakteri ile seyirci karşısına Funda Eryiğit çııyor. Canan, Selim Kara’nın karısı. Hayatını kocası Selim Kara için harcamış. Bu nedenle kendini güvensiz hissediyor. Bu nedenle yıllar sonra, mesleğine geri dönmeye karar veriyor. Ancak bu yüzden Selim’le aralarında sorunlarn çıkıyor ve boşanmaya karar veriyor

Son Yaz dizisininde Yağmur Kara karakterine ise Hafsanur Sancaktutan hayat veriyor. Yapmur, Selim ve Canan’ın kızı. Üniversiteye gitmeye hazırlanıyor. Dediğim dedik bir kız Yağmur annesi Canan’ın aksine.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER