Son Yaz Canan Kimdir? Funda Eryiğit Nereli Kaç Yaşında? Evli Mi?

Son Yaz dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Son Yaz dizisinin Canan'ı Funda Eryiğit yaşı merak edildi. Son Yaz dizisi Canan gerçek adı ne? Son Yaz dizisi Canan karakterini canlandıran Funda Eryiğit nereli? Funda Eryiğit evli mi? Son Yaz dizisi oyuncuları yaşları merak edildi. Son Yaz dizisi Funda Eryiğit kaç yaşında? Funda Eryiğit çocuğu var mı? Funda Eryiğit hangi dizilerde rol aldı? Funda Eryiğit Son Yaz Canan karakteri ile kızı Hafsanur Sancaktutan'ın canlandırdığı Yağmur karakteri yaş farkı?

Son Yaz Canan Kimdir? Funda Eryiğit Nereli Kaç Yaşında? Evli Mi?

FOX TV'de Cuma akşamları yayınlanacak yeni dizi Son Yaz bu akşam başlıyor. Son Yaz dizisi konusu ve oyuncuları daha ilk bölümden merak uyandırdı. Son Yaz dizisinde Canan karakterini canlandıran Funda Eryiğit kaç yaşında merak edildi. Funda Eryiğit daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Son Yaz dizisi nerede çekiliyor?

Son Yaz dizisbu akşam Fox Tv'de seyirci ile buluşuyor. Son Yaz dizisinin başrollerinde Leyla ile Mecnun dizisiyle ünlenen Ali Atay, yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit gibi isimler yer alıyor. Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosu canlandırılan akrakterilerin yaş uyumsuzlukları dolayısıyla merak uyandırdı.

Son Yaz dizisinde en çok merak edilen isim Canan karakterini canlandıran Funda Eryiğit oldu. Funda Eryiğit Son Yaz adlı dizide genç bir kızı olan anne canlandırıyor. Ancak kızı ile arasındaki estetik duruş seyirci tarafından daha ilk fragmanda beğenilmedi. Funda Eryiğit'in canlandırdığı anne Canan karakterin ile Hafsanur Sancaktutan canlandırdığı üniversiteli kızn uyumu beğenilmedi. 

Son Yaz dizisinin fragmanı sonrası "en azından bari kızı daha küçü,k gösteren biri seçseydiniz yada anneyi daha büyük gösteren bir oyuncu seçseydiniz. Görsel olarak çok uyumsuz yorumları" yapılmıştı.

Peki  Son Yaz Canan Funda Eryiğit Kim? Funda Eryiğit Nereli? Funda Eryiğit Kaç Yaşında? Funda Eryiğit Evli Mi? Sevgilisi Kim?

Funda Eryiğit  6 Kasım 1984 Hollanda doğumludur. Aslen Samsun Bafralı olan oyuncu Çerkes ve Gürcü kökenlidir. Funda Eryiğit, liseyi Kadir Has Anadolu Lisesi'nde okumuş, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümüne girmiş daha sonra ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Son Yaz dizisinde Canan karakterini canlandıran Funda Eryiğit, İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda sahnelediği Sessizlik adlı oyun ile 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödüllerinde müzikal - komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü almış ve 17. Afife Tiyatro Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu dalında aday olmuştur.

Funda Eryiğit Yer Aldığı Yapımlar

Tereddüt    
Yok Artık!   
Limonata  
Ev      
Bir Başkadır   
Hakan: Muhafız 
Can Kırıkları   

Mehmed: Bir Cihan Fatihi    
Poyraz Karayel   
Gecenin Kraliçesi    
Karadayı    
Eski Hikaye    
Uçurum    
İstanbul'un Altınları   
Canım Ailem 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER